Печи СамаРа: Борошно житнє обойне (2кг)

05.08.2015

Борошно житнє обойне (2кг)

Інформація про товар:

?Хлібопекарська борошно житнє застосовується для випікання хліба житнього, житньо-пшеничного, пшенично-житнього, бородинського, а також для пряників і виробництва житніх сухариків.

Житнє хлібопекарська борошно виробляється в сторогом відповідності з вимогами ГОСТ 52809 — 2007 та правилами організації технологічного процесу на млинах.

Борошно житнє обойне — коштовний і корисний продукт для тих, хто стежить за своїм здоров’ям.

Вироби з житнього борошна відрізняє оригінальний смак у поєднанні з низькою калорійністю, вмістом вітамінів, клітковини і мінеральних речовин.

Шпалерна (неочищена) житнє борошно є для російської людини дієтичним продуктом номер один. Вживання жита допомагає протидіяти депресії, сприяє підвищенню життєвого тонусу, поліпшення настрою. До того ж вона має загальнозміцнюючу, регулює обмінні процеси дією.

В борошні житнього шпалерного зміст висівкових частинок найвище. За своїм хлібопекарським властивостям вона поступається сортового пшеничного борошні, але характеризується більш високою харчовою цінністю. Ця борошно використовується в основному для випічки столових сортів хліба.

Виробництво. Росія (поставка безпосередньо від виробника!)

Відповідає ГОСТ Р52809-2007

Харчова цінність у 100г продукту: білки 10г, жири 1.5 г, вуглеводи 60г

Енергетична цінність. 294кКал

Зберігати. в сухому місці

Термін зберігання. 6 міс

Даний продукт фасується в одноразову харчову тару згідно з вказаними вагою?

Короткий опис статті: обойне борошно Борошно житнє обойне (2кг), , обойне борошно, купити борошно, житнє борошно, борошно в самарі

Джерело: Печи СамаРа: Борошно житнє обойне (2кг)

Також ви можете прочитати