Philips HD-9040 Хлібопічка

19.09.2015

Philips HD-9040 Хлібопічка


Хлібопічка Philips HD 9040 прикрасить будь-яку кухню. А функціонал задовольнить навіть найвимогливіші запити.

Готуйте багети і булочки, хліб цільнозерновий борошна, прісне тісто для макаронних виробів і пельменів, дріжджове тісто, а також джем.

Улюблений хліб своїми руками

14 програм для випічки, створення тіста і формування хліба

Хлібопічка Philips має 14 програм для випічки будь-якої складності від корисного цільнозернового до французького хліба та солодощів без глютену. З її допомогою можна приготувати тісто для макаронів, піци, бубликів, печива і різних кондитерських виробів, а також варити варення.

Хлібопічка Philips випікає завжди швидко і смачно! Для отримання найкращого результату можна скористатися наявними програмами і задати температуру і час випічки. Якщо ви поспішаєте, до ваших послуг набір режимів швидкої випічки, з допомогою яких можна спекти хліб в два рази швидше або навіть за одну годину.

Автозапуск до 15 годин дозволить випекти свіжий хліб до будь-якого часу

Насолоджуйтеся незабутнім смаком і неповторним запахом свіжого теплого хліба вранці — відмінний початок дня! Просто встановіть потрібний час для таймера автозапуску, наприклад ранок, і йдіть спати. Коли ви прокинетеся, свіжий хліба буде у вас на столі.

Індикатор «Добавка» для хліба з додатковими інгредієнтами

Випікайте хліб з додатковими інгредієнтами, такими як горіхи або сухофрукти, — просто і весело. Включивши індикатор «Добавка», просто додайте потрібні інгредієнти до тесту, і піч зробить все сама.

Додавайте все, що подобається — горіхи, насіння, оливки, сухофрукти, сир, цибуля, бекон, нугу, шоколад і багато іншого, для випічки особливого хліба з неповторним смаком!

3 рівня готовності хліба на будь-який смак

Три рівня готовності дозволяють випікати хліб на будь-який смак. Виберіть режим випічки до невеликої, середньої або темної кірочки в залежності від власних уподобань і найулюбленішого рецепта.

Різноманітність для будь-якого випадку

Лопатки для додання хлібу оригінальних форм

Формувальний механізм являє собою унікальний аксесуар, що дозволяє випікати хліб будь-якої форми.

Ви зможете приготувати багети, булочки або рогалики та навіть печиво різної форми, які сподобаються всій родині. Він включається в себе два дека, кожен з яких містить по три роздільника, які можна використовувати для випікання тіста різного об’єму і форми.

Можна спекти до 12 булочок — з насінням для вечері з друзями або з сиром для пікантності — або поєднувати багети з рогаликами, або ж отримати роздільники і спекти хліб будь-якої форми. Розкрийте свій творчий потенціал!

Прекрасні результати без особливих зусиль

Просте і зрозуміле управління за допомогою кнопок

Кнопки управління зручні та прості у використанні. З їх допомогою можна без праці задати потрібні параметри. Спочатку виберіть тип випічки, вага у відповідності з рецептом і рівень готовності (можна використовувати одну з програм), потім запустіть програму.

З допомогою великих і зрозумілих піктограм можна без праці визначити, що означає кожна кнопка. Крім того, всі налаштування чітко відображаються на РК-екрані.

До комплекту входить буклет з рецептами

Хочете спробувати щось новеньке? У нашому буклеті ви знайдете безліч оригінальних рецептів і порад по додаванню різних інгредієнтів. Ви зможете зробити будь-яку випічку особливою. Більше того, усі рецепти доступні та прості у виконанні, навіть якщо ви ніколи раніше не користувалися хлебопечью.

Через прозоре віконце можна спостерігати за приготуванням хліба

Через прозоре віконце можна спостерігати за приготуванням хліба: як тісто замішується, збивається і випікається — ідеальне рішення для тих, хто любить все тримати під контролем.

В комплект входять мірний стакан і ложечка

Додавайте тверді і рідкі інгредієнти в правильних кількостях з допомогою мірної склянки і ложечки — все, що потрібно для початку.

Гарантує максимальну безпеку

Нековзні ручки для безпечного і легкого переміщення

При необхідності переставити піч або прибрати її в шафу ви будите приємно здивовані нековзними ручками для її безпечного та легкого переміщення.

Загальні характеристики

Кількість програм: 14

Кількість годин таймера затримки: 15

Сигнал додавання інгредієнтів: Так

Розмір випічки: 750 г, 1000 г, 1,25 кг

Короткий опис статті: хлібопічка філіпс Хлібопічка Philips HD 9040 прикрасить будь-яку кухню. А функціонал задовольнить навіть найвимогливіші запити. Готуйте багети і булочки, хліб цільнозерновий борошна, прісне тісто для макаронних виробів і пельменів, дріжджове тісто, а також джем. philips, hd-9040, хлібопічка, хлібопічка, multi-shape, філіпс

Джерело: Philips HD-9040 Хлібопічка

Також ви можете прочитати