При виборі хлібопічки відгуки мають значення.

22.09.2015

При виборі хлібопічки відгуки мають значення

В останні роки цей прилад серйозно полегшив наше повсякденне життя. Він доступний за ціною, невибагливий в плані обслуговування, не займає багато місця на кухні і здатний урізноманітнити раціон хлібобулочних виробів. Це — хлібопічки відгуки про яких в останні роки стають все більш і більш райдужними. Без них сучасні домогосподарки вже не уявляють своє життя.

Зручність цих пристосувань не тільки в тому, що вони недорогі, компактні і зручні в застосуванні. Крім цього є ще багато функції хлібопічки, які допомогли їм закріпитися на наших кухнях. В першу чергу, в залежності від обраної марки, такі печі можуть готувати хліб різних розмірів і форм. Багато пристосовані для одноразової випічки відразу двох «цеглин». Хлібопічки можуть готувати випічку, кекси, борошняні вироби і навіть смачне ягідне або фруктове варення. Але головною перевагою хлібопічок є все ж простота їх використання — всі необхідні продукти завантажуються в спеціальну ємність-«відерце», після чого господиням залишається тільки вибрати режим прожарювання і тип виробу, і натиснути на відповідні кнопки.

Прилади для домашньої випічки хліба працюють так, щоб виріб не пригорає, виділялося апетитною золотистою скоринкою, і завжди було в міру просмаженим. І хоча деякі хлібопічки відгуки отримують не завжди позитивні (в основному невдоволення їх власників відноситься до малої місткості печі або проблем з протіканням «відерця»), основна їх маса зі своїм завданням справляється відмінно.

Рейтинг хлібопічок, що відрізняються високою якістю і ціною, доступною для більшості російських сімей, очолює система «Moulinex OW 6000». При досить невеликих розмірах (32х47х37.6), ця машина володіє великою потужністю і має прямокутну форму для випікання і два віночка для замісу. Вага готового хліба становить максимум 1,5 кг, а розмір власник може вибрати сам (750, 1000 або 1500 гр.). Випічка може бути різною, в залежності від вибору однієї з 19 запропонованих програм або одного з 3 ступені запікання. В принципі всі випущені фірмою «Moulinex» хлібопічки відгуки отримують позитивні, багато в чому завдяки варіантам випічки, які пропонують приготувати: багети і італійський хліб, лаваш і хлібні палички, булочки класичні і французькі, кекси, білий хліб і багато іншого. З недоліків цієї моделі можна назвати тільки те, що випечений хліб на останніх хвилинах часто «опадає». Також деякі користувачі відзначили не найвдаліший вибір рецептів, що пропонуються в комплекті з приладом.

На почесному другому місці рейтингу розмістилася хлібопічка «Kenwood BM 260», яка при дещо менших розмірах, ніж попередня модель, що володіє меншою потужністю і випікає «цегла» хліба вагою 1 кг. Така річ дуже компактна, пропонує 11 варіантів програм, і серед них заміс тіста, приготування варення, випічка білого хліба або французької, а також приготування кексів і солодкої випічки. Прилад не надто зручний для приготування випічки хліба або для великої родини, що завжди відзначають люди, які залишають при покупці даної моделі хлібопічки відгуки. Втім, така модель має істотну перевагу: функцію конвекції — при ній гаряче повітря циркулює всередині форми, дозволяючи істотно скоротити час випічки і поліпшити ступінь прожарки.

І аутсайдером в такому невеликому випробуванні виявився прилад «LG HB-1051 CJ». Він володіє великими розмірами і маленькою потужністю, пропонує лише один вінчик для збивання інгредієнтів і тіста, а максимальна вага випеченого з його допомогою хліба становить 700 гр. Позитивною якістю такої хлібопічки є не тільки низька ціна, як можна було б подумати, але і зручність управління і простота використання. Вона не пропонує виконати надскладні рецепти, але випече неймовірно смачний, пухкий і рум’яний хліб, вигідно відрізняється від магазинного.

Короткий опис статті: хлібопічка відгуки Хлібопічка серйозно полегшила сучасне життя – більше не потрібно витрачати час на щоденні походи в магазин. Досить самого простого набору інгредієнтів – і на столі завжди буде смачний хліб, свіжа випічка і ароматний джем. хлібопічка відгуки, хлібопічки відгуки рейтинг хлібопічок функції хлібопічки

Джерело: При виборі хлібопічки відгуки мають значення.

Також ви можете прочитати