Прикормка для риболовлі на основі кукурудзяного . TatFish, риболовля

21.12.2015

Прикормка для риболовлі на основі кукурудзяного

Прикормка для рибалки може бути різною. Сьогодні існує стільки варіантів прикормок, що здається неможливим придумати що-небудь нове. Але так думають не всі рибалки, і одного разу мені мій сусід показав, як іноді корисно буває перегортати на дозвіллі старі журнали, книги, і після недовгих експериментів знаходити досить непогані рішення для рибної ловлі. І одного разу він набрів в один, не сказати старому, але явно не свіжого випуску журналі на один варіант прикормки для риболовлі — тесту на основі кукурудзяного борошна. Сталося це напередодні одного з виїздів на карасевое озеро.

Озеро було не стільки карасьовим, скільки «плотвичным» чи «густирочным», навіть щук тут частіше ловили, ніж карася. Але в цьому озері у чималій кількості мешкав великий золотистий карась, саме він і був основним об’єктом нашої риболовлі. Рибалити треба було з човна, ближче, ніж в 20м від берега карась не брав. Це ж стосувалося і плотви і підлящика, та іншої білої риби. Як і в будь-якому незнайомому водоймищі, у нас тут були свої улюблені місця. Покидали ми їх тільки заради любопытсва, часом виникало бажання змінити, так би мовити, обстановку. Але нам обом було прекрасно відомо, що карася ми більше ніде не зустрінемо.

Але одного разу, після прибуття на водойму, мій сусід, Георгій, з серйозним виглядом заявив: «Сьогодні я тут ловити не буду! Поплыву-ка я краще он до тих деревах, а через годинку-інший зустрінемося». В 50 метрах від нас стояли високі модрини, біля яких мало хто зупинявся. Саме до них мій компаньйон і відправився. Я ж залишився на своєму перевіреному місці, і як спочатку здавалося, не прогадав. Кльов був гарним, з інтервалом у 5-10 хвилин вдавалося витягати з води хороших 300-600-грамових золотистих карасиків. Сусід теж щось зловив, боковим зором було помітно, як він щось тягне. Але так як кльов був непоганим, я не особливо звертав на нього уваги.

Через годину клювання трохи ущух, але коли я набрав номер сусіда, він навідріз відмовився залишати своє місце. Тут я не витримав і вирішив сходити і подивитися, яким там медом біля модрин намазано. Глибина, як виявилося, в цьому місці була велика, вже біля самого берега вона сягала 1.5м. Георгій не став використовувати човен, а ловив своїм улюбленим штекером прямо з берега. Я заглянув до нього в садок. Та вже! Риба у нього було в 2 рази менше, ніж у мене. Та й до того ж це були не карасі, а підлящики. Але зате вони були в 2 рази більші! І 1 дуже непоганий лящ, вагою ніяк не менше 2кг на вигляд! На питання: «Що?» так «Як?», з’ясувалося, що він це місце попередньо прикормив. Він вранці приїжджав до цього озера і для вечірньої риболовлі кинув біля модрин прикормку. Він відламав шматок якогось помаранчевого тіста і простягнув мені зі словами: «На ось, спробуй, я тобі теж прикормку кидав, авось і зловиш чого. Тільки глибину додай, а то 1.5 м замало буде».

Прибуваю на своє місце, відпливаю на 20м, збільшую глибину до 2.4 м і закидаю вудку. Першої покльовки довелося почекати хвилин 20, але першої ж рибою виявився підлящик грам на 700. Потім покльовки слідували в тому ж ритмі — з інтервалом в 15-20 хвилин. Але тепер мій садок наповнювали рибки вагою в 700г — 1кг. Клювали, в основному, підлящики (якщо так можна називати кілограмового ляща), але попалася і парочка карасів близько 700г вагою. Через годину почало темніти, і ми смотали снасті і поїхали додому.

Виною сьогоднішнього клюванню виявилася прикормка, приготовлена на основі кукурудзяного борошна. Кукурудзяна мука розводиться з водою, додається манка (манки в 2 рази менше, ніж борошна), все ретельно перемішується, додається трохи молока і ванілі. Мій сусід ще додав помаранчевий барвник, але це не обов’язковий інгредієнт. У підсумку виходить легке бежеве тісто, аромату трохи нагадує мастырку. Але аромат має інший, більш специфічний. Цікава прикормка для риболовлі, хоч і здається примітивною. Підтвердила ця підгодовування свою ефективність і на наступній риболовлі.

Випробувати дану прикормку я вирішив для риболовлі вже для лову на течії, все-таки річкові лящі будуть побільше озерних. Але кинув кілограм прикормки я ввечері, вранці розраховуючи відправиться на риболовлю. І ось, в 6 годин ранку я закидаю штекер і чекаю покльовки. Перша риба дуже розчарувала — це була 300-грамова плотва. Але що було потім! За годину рибалки мені вдалося зловити 5 2-кілограмових лящів! Це сталося в період з 6.30 до 7.40. З інтервалом в 10-15 хвилин слідували покльовки, і кожна завершувалася подсеканием ляща. Пізніше клювання вірш, і лише зрідка стали клювати підлящики. До 9 години садок був уже повний, і, випустивши дрібну рибу, я з п’ятьма лящами відправився додому. Ось така проста і дієва прикормка для риболовлі на білу рибу, яка дуже подобається великим лещам.

Короткий опис статті: кукурудзяна мука
Прикормка для рибалки може бути різною. Сьогодні існує стільки варіантів прикормок, що здається неможливим придумати що-небудь нове. Але так думають не всі рибалки, і одного разу мені мій сусід показав, як іноді корисно буває перегортати на дозвіллі старі журнали, книги, і після недовгих експериментів знаходити досить непогані рішення для рибної ловлі. риба рибалка човен снасть про рибалка карась місце лящ клювання дивитися плотва більший ловити підгодовування річка ловля

Джерело: Прикормка для риболовлі на основі кукурудзяного | TatFish — рибалка

Також ви можете прочитати