Принцип роботи хлібопічки

18.09.2015

Принцип роботи хлібопічки

У наш час придбати смачний і свіжий хліб стає мало не проблемою. В селах ще подекуди печуть його в печах, а для міського жителя вибір залишається один – це хлібопічка. Багатьох людей цікавить, який принцип роботи хлібопічки. Це малогабаритний електромеханічне пристрій і основною функцією його є виготовлення формового хліба, починаючи від замісу тіста і закінчуючи випіканням готового виробу.

Всі хлібопічки, незважаючи на моделі і всілякі навороти, що працюють за одним принципом. У кожному пристрої є форма з антипригарним покриттям і на дні цієї форми розташована лопать, яка перемішує тісто. Щоб спекти домашній хліб, цілком достатньо засипати у форму всі потрібні продукти. Всі інгредієнти вказуються в строгих пропорціях і їх треба дотримуватися. Перемішувати продукти не потрібно. Потім форму закривають кришкою і ставлять на панелі хлібопічки потрібну програму.

На цьому ваша турбота про хліб і закінчена. Все інше бере на себе хлібопічка. Вона замішує тісто самостійно, дасть йому вистоятися деякий час, а потім знову продовжить заміс. Після остаточного підняття тесту хлібопічка приступить до випікання хліба. В момент закінчення випічки пристрій подасть вам звуковий сигнал про готовність продукту. У деяких моделях передбачено таймер, завдяки йому хліб готується в той час, який ви поставите для хлібопічки. Так що, всю рутинну роботу пристрій виконає за вас, а вам залишається тільки чекати, коли ж можна буде дістати з печі ароматний смачний хлібець.

Короткий опис статті: вибір хлібопічки Принцип роботи хлібопічки В наш час придбати смачний і свіжий хліб стає мало не проблемою. В селах ще подекуди печуть його в печах, а для міського жителя вибір залишається один – вибір хлібопічки

Джерело: Принцип роботи хлібопічки

Також ви можете прочитати