Про компанії, оптові поставки і продаж крупи, муки. Експорт та

15.08.2015

Про компанію

Компанія «Літера» з 1996 року займається поставками на московський ринок продукції сільгосппереробки.

 • Ми пропонуємо найширший асортимент борошна і крупи оптом .
 • Ми є прямим імпортером квасолі й рису і переробником круп на давальницькій основі.
 • Організуємо авто та залізничні поставки продукції до вашого складу з Росії та з-за кордону.
 • 12 представництв по Росії і СНД в найбільших промислових центрах, таких як: Санкт — Петербург, Володимир, Калінінград, Нижній Новгород, Саратов, Краснодарський край, Алтайський край, Татарстан, Казахстан, Білорусія, Україна, дозволяють оперативно відслідковувати динаміку ринку.
 • Компанія пропонує тільки сертифіковані вироби. Вся продукція відповідає російським нормам ГОСТ.
  Пошук кращих рішень!

  Сьогоднішнє становище і авторитет у діловому світі багато в чому залежить від працівників. Це команда однодумців, згуртована і йде в одному напрямку до спільної мети. У нас не відповідають: «Ні», — тут шукають шляхи здійснення «Так». За роки спільної роботи наші партнери переконалися в надійності Компанії «Літера».

  Місія компанії

  Місія нашої компанії не тільки переслідує комерційні цілі: ми поставляємо крупи — як якісний, так і здоровий продукт. Адже зернові культури є базовою складовою раціонального харчування. Крупа являє собою продукт з великою харчовою цінністю, вона легко засвоюється організмом завдяки відділенню внутрішньої частини зерна від оболонки. Крупи – джерело протеїну і вуглеводів, в них міститься значна кількість мінеральних речовин (головним чином кальцій, залізо і цинк). Крупа на сніданок – енергетичний заряд, якого вистачить майже на цілий день. Щоб стало трохи зрозуміліше, необхідно сказати про тих корисних якостях продукції, яку ми поставляємо на ринок.

  «Геркулес»

  Пропонований нами «Геркулес» і вівсяна крупа надзвичайно різноманітні в застосуванні і дуже поживні. Як і більшість зернових, «Геркулес», а також крупа вівсяна головним чином складаються з складних вуглеводів, які заряджають енергією людини на цілий день. Регулярне їх вживання сприяє мінімізації ризику захворювань серцево-судинної системи.

  Крупа манна

  Манна крупа виготовляється за допомогою повторного помелу пшениці і повного відділення від висівок. Крупа манна через невелику вартість і нескладного приготування досить популярна як дитяче харчування і основа сніданку в лікарнях та санаторіях.

  Ячна

  Ячні крупи – це частинки подрібненого ячменю, відокремлений від квіткових плівок. Крупа ячна також дуже цінний продукт: вона багата залізом, кальцієм і вітамінами B.

  Квасоля

  Поєднання незамінних амінокислот з крохмалем, а також мінеральними речовинами робить квасоля продуктом особливої харчової цінності. Основа вітчизняного ринку — біла квасоля і квасоля червона. Варто сказати, що квасоля біла хороша для приготування рагу, червона квасоля – непоганий інгредієнт перших страв.

  Сочевиця

  Окремо зазначимо, що сьогодні сочевиця – продукт, який вирощують не тільки в Північній Африці і в південному регіоні Європі. Росія поступово згадує дореволюційний період, коли вона була лідером по виробництву сочевиці. Росія на даний момент повністю забезпечує весь ринок цим продуктом. Сочевиця, яку ми поставляємо на вітчизняний ринок — дешева і дуже поживне.

  Крупа гречана

  Існує думка, що гречана каша – одна з найбільш корисних для здоров’я. Є вагомі підстави так стверджувати: лікарі цінують крупу гречану за великий вміст рутину, який сприяє зміцненню стінок судин, покращує згортання крові. Крім того, гречана крупа допомагає вивести з організму зайвий холестерин. На ринку ви також можете зустріти гречаний проділ – він представляє собою зерно із зміненою структурою.

  Крупа кукурудзяна

  Кукурудзяна крупа є тим продуктом, який найкраще виводить шкідливі пестициди з людського організму. Включення її в денний раціон – відмінне рішення для людей похилого віку та тих, які ведуть малоактивний спосіб життя. На даний момент на ринку можна купити крупу кукурудзяну, а також кукурудзяне борошно.

  Рис

  не Можна забувати і про рисі, зараз він представлений непоганим асортиментом. Основна відмінність одного виду від іншого – його форма. Круглий рис — один з найпоширеніших видів. Рис круглий цінується за специфічний склад вуглеводів і корисний рослинний білок. Рис дроблений – найбільш дешевий вид даного зерна, а рис довгий – найкорисніший. Переваги пропареного рису полягають в тому, що при обробці парою велика частина вітамінів переходить з оболонки в центр зерна.

  Горох

  Також потрібно згадати про корисні властивості гороху колотого, а також гороху цілого, багатою складними вуглеводами борошна пшеничного хлібопекарської.Важливо сказати, що включення в раціон перлової крупи, рису, вівсянки, пшеничної крупи, а також пшона та інших видів круп дозволять не тільки зробити їжу більш різноманітною, але й істотно мінімізувати ризики різних захворювань, очистити кишечник, поліпшити обмінні процеси організму.

  Ми – ваш надійний вибір!

  Таким чином, репутація надійної і серйозної компанії має для нас вирішальне значення. Йдучи від питання про харчової цінності і великої користі нашої продукції, слід додати, що важливим складовим нашої роботи є наявність великого сучасного складського комплексу. Це дозволяє здійснювати оптові поставки товару зі складу в Москві, завжди мати в наявності постійний асортимент із понад 20 найменувань. Продаж крупи може включати і доставку товару, якщо у вас є проблеми з транспортом. Компанія «Літера» — крупи за оптовими цінами з доставкою, зручний і оперативний сервіс, тільки якісний і цінний продукт, турбота про здоров’я кожного жителя нашої країни.

  Короткий опис статті: продаж борошна

  Джерело: Про компанії, оптові поставки і продаж крупи, муки. Експорт та імпорт круп’яної продукції — Торгова компанія Літера

 • Також ви можете прочитати