Пшеничне борошно першого сорту, Хлібопекар

23.07.2015

Хлібопекар
Статті
Пшеничне борошно першого сорту

Борошно першого сортупшеничне борошно. більш грубого млива, чому борошно вищого сорту, а відповідно в ній є невелика кількість поживних речовин і вона більше підходить для випічки хліба кожен день, ніж борошно вищого гатунку.

Відмітні ознаки пшеничного борошна першого сорту. на дотик м’яка, має дрібнодисперсну структуру (якщо розтерти пальцями, то складно знайти великі частинки, але все ж її частинки не настільки дрібні, як у борошна вищого гатунку), тонкий помел, має білий колір зі злегка жовтуватим відтінком.

пшеничного борошна першого сорту міститься досить велика кількість клейковину, завдяки чому тісто з неї виходить еластичним за структурою, а готові вироби володіють хорошою формою, великим об’ємом, приємним смаком і ароматом.

Пшеничне борошно першого сорту рекомендується для несдобной випічки (наприклад пирогів, булок, оладок, млинців, пасерування, і ін), а також для випічки різноманітних хлібних виробів. Хліб з борошна першого сорту повільніше черствіє, а також в ній міститься 2-3% висівок, що робить її більш корисною для людини, ніж борошно вищого гатунку. Але все ж, для випікання білого хліба на кожен день, а також для змішування з житнім борошном при випічці темного хліба, рекомендується борошно другого сорту, а не першого.

Докладніше можна прочитати у статті «Борошно ».

Короткий опис статті: пшеничне борошно

Джерело: Пшеничне борошно першого сорту — Хлібопекар

Також ви можете прочитати