Рецепт білого хліба для хлібопічки: класичний і не тільки.

04.10.2016

Рецепт білого хліба для хлібопічки: класичний і не тільки

В даний час дуже популярно приготування хліба в домашніх умовах. Пов’язано це з технікою, яка дуже сильно спрощує весь процес. Для цього використовується хлібопічка.

Класичний білий хліб


Класичний рецепт білого хліба для хлібопічки дуже простий. Для його приготування потрібні такі інгредієнти: 450 г борошна, 2,5 мірні склянки молока (можна замінити сухим молоком і водою), 10 г цукрового піску, 5 г кухонної солі і одну пачку сухих дріжджів (масою 9 г).

Після того як всі складові підготовлені, слід приступати до випічки хліба. Варто відзначити, що весь процес настільки автоматизований, що ваша основна задача — це приготувати всі компоненти, відміряти їх в потрібній кількості. Далі все закладається в чашу хлібопічки. При цьому рекомендується класти все в тому порядку, який рекомендується виробником. Як правило, до техніки йде інструкція з експлуатації, де і даються рецепти приготування різної випічки.

Далі слід вибрати потрібну програму («Домашній або білий хліб»), рівень запеченности скоринки. І далі пічка сама готує відповідно до заданого режиму. При цьому склад також замішується автоматично.

Після приготування хліб витримується в межах 5-10 хвилин, після чого він виймається з відерця і ставиться на решітку для охолодження. У результаті виходить звичайний білий хліб в хлібопічці.

Весь процес займає близько 3 годин. Приблизно півтори години тісто замішується і піднімається, і трохи менше півтора годин випікається сам хліб.

Хліб на йогурті


Існують і інший рецепт білого хліба для хлібопічки. Наприклад, батон на йогурті. В даному випадку з інгредієнтів повністю виключається вода. Тісто замішується на кисломолочної продукції: на йогурті і молоці.

Рецепт білого хліба для хлібопічки на йогурті наступний. У чашу закладаються всі інгредієнти в наступному порядку: 3,5 мірної склянки борошна, яка заливається 200 г йогурту і 100 г молока. Після цього додається 50 г рослинного масла, 10 г кухонної солі, 50 г цукрового піску і пів чайної ложки сухих дріжджів. Далі вибирається програма «Основний», вибирається рівень запеченности скоринки. Залишається тільки почекати, коли закінчиться процес. По закінченні випічки вичікується 5-10 хвилин, після чого хліб виймається. Коли він охолоне, його можна їсти. В результаті виходить дуже смачний білий хліб в хлібопічці. Замість йогурту можна також використовувати сметану.

Гірчично-медовий хліб


Розглянемо ще рецепт білого хліба для хлібопічки. В даному випадку відмінними рисами є наявність у складі гірчиці і меду. Поєднання цих двох компонентів дає незвичайний смак випічки.

Гірчицю краще брати не дуже гострий. В іншому випадку порцію слід зменшити.

Закладати інгредієнти потрібно наступним чином. 230 г води потрібно розчинити 1 курячий кубик, залити отриманий бульйон в чашу хлібопічки. Туди вирушають 50 г розтопленого меду (слід розм’якшити, якщо він застиг) і 20 г гірчиці, 500 г борошна. Приправу слід брати не дуже гострий. В іншому випадку потрібно брати меншу порцію. В кути форми насипається сухе молоко (30 г), кладуть масло вершкове (50 г), яке повинно бути розм’якшеним, і сіль (10 г). У центрі чаші робиться поглиблення, в яке засипають дріжджі.

Далі встановлюється тип програми «Основний», рівень запікання скоринки «світлий». Після цього починається готування. Замішування тіста відбувається автоматично. По закінченню випікання хліб потрібно дістати з відерця і дати йому охолонути.

Особливості готування


Білий хліб в хлібопічці «Панасонік» виходить дуже смачним, апетитним і м’яким. Однак він може відрізнятися кожен раз. З чим це пов’язано? По-перше, з різними посудом, борошном, розміром яєць та інше. Крім того, сьогодні можна покласти, наприклад, цукор з гіркою, а завтра — без неї. По-друге, можна трохи змінювати консистенцію тесту. Якщо воно занадто густе, за допомогою чайної ложки можна додати води. Якщо, навпаки, тісто занадто рідке, можна покласти ще борошна.

В цілому, існує ще чимало рецептів приготування хліба. Навіть звичайний класичний варіант можна додати який-небудь інгредієнт, який додасть випічці абсолютно новий смак. Наприклад, можна покласти корицю, сир, ковбаси та інше. У результаті виходить смачний хліб, який важко знайти в звичайному магазині.

Короткий опис статті: білий хліб в хлібопічці В даний час дуже популярно приготування хліба в домашніх умовах. Пов’язано це з технікою, яка значно спрощує весь процес. Для цього використовується хлібопічка. білий хліб в хлібопічці, рецепт білого хліба для хлібопічки звичайний білий хліб в хлібопічці смачний білий хліб в хлібопічці

Джерело: Рецепт білого хліба для хлібопічки: класичний і не тільки.

Також ви можете прочитати