Рецепт житнього Дарницького хліба для хлібопічки Panasonic SD

04.10.2016

Рецепт житнього Дарницького хліба для хлібопічки Panasonic SD-ZB2502

23.04.2012 23:21 Фома Фомич Рузак

Рейтинг користувачів:
/ 49

Гірший Кращий

, як обіцяно в заголовку, простий рецепт житнього Дарницького хліба для хлібопічки Panasonic SD-ZB2502.

200 грамів житнього борошна

200 грам пшеничного борошна

1,5 чайних ложки солі

1 столових ложки цукру

2 столових ложки оливкової олії

270 мл води кімнатної температури

1,5 чайних ложки сухих дріжджів

Борошно просіяти, а цукор і масло змішати з водою. Закладати в відерце сіль, борошно, потім «розчин» масла з цукром і водою. Дріжджі, всипати в комірку для дріжджів. Випікається у режимі «Житній хліб»(07) протягом трьох з половиною годин.

Вступ закінчилося, основна частина присвячується Світлані Потапової (в дівоцтві Волкової) вперше накормившей наше сімейство саморобним хлібом.

Ми вибирали хлібопічку недовго і успішно, радячись з великим і могутнім Гуглом, зійшовшись в результаті на моделі Panasonic SD-254, або Panasonic SD-2500WTS або навіть Panasonic SD-2501WTS. А в результаті в березні 2012, незважаючи на страшилки консультантів магазину М-Відео про якихось плавящихся лопатях та іншому маячні купили хлібопічку Panasonic SD-ZB2502 у цьому самому М-Відео сумарно по якійсь акції, + за якимось купонах і + за якийсь знижку ціною всього близько 5999 рублів і визнали це досить вигодою покупкою бо сьогодні хлібопічка PANASONIC SD-ZB2502 коштує в районі 8000 рублів +/- кілометр.

Багатьох перед покупкою кухонної техніки цікавить, чи не буде покупка надалі даремною іграшкою? Ми теж стояли біля прилавка і думали купити хлібопічку чи не купити? Зрештою купили, і сьогодні, коли виповнилося два місяці як ми перестали купувати хлібобулочні вироби з поліпшувачами і дополнителями, я можу відповісти самому собі — купити хлібопічку Panasonic SD-ZB2502 варто! Читав в мережі відгуки про хлібопічках від тих хто готує хліб в духовці, що хлібопічка «не то». Однак сам я готувати безнадійно не вмію, але є люблю і роблю це успішно і не перший рік, тому-то і зробив невтішний висновок, що хлібопічка прекрасний інструмент для тих, хто готувати не вміє, але любить чи змушений. Самі посудіть, ви засинаєте все в купу, а через деякий час на виході хлібопічка Panasonic SD-ZB2502 видає вам надзвичайно красиве і апетитне витвір кулінарного мистецтва. Якщо ви, звичайно, нічого не переплутали. Так першу хлібину я складав суворо «на око» і на виході вона була рідка, ще був варіант, коли я забув вставити лопасть для замісу тіста і моя хлібопічка життєрадісно крутила порожній вал в борошні. У першому випадку питання вирішилося покупкою електронних кухонних ваг, до чого, мабуть, приходить кожен домашній пекар, навіть такий безперспективний як я, у другому проблема залишилася — голови нової не купиш, а стара забуває. Але взагалі то і це вирішується, раз помітивши свою помилку, я зупинив процес і вставив лопать прямо в борошно на дотик, після чого запустив все заново і цілком залишився задоволений отриманим хлібом.

І тепер широковідомі у вузьких колах секрети:

  1. Купіть ваги. Навіть борошно від різних виробників може важити по різному, якщо її відміряти склянками або строго на око.
  2. Обов’язково просеивайте борошно. Не знаю чому, але буде краще.
  3. Коли печете житній хліб, киньте у відро для випічки пару жмень насіння або чого захочете. )) В загальному експериментуйте.
  4. Не бійтеся, всупереч інструкції, підглядати. На стадії замісу і підйому можна злегка втрутитися в процес: подпихнуть, підштовхнути, зіскоблити і т. п.

P. S. І ще я пек паска хлібопічка Panasonic SD-ZB2502. процес на 6 годин, але результат того вартий, може пізніше розповім.

Оновлено 03.12.2013 13:42

Короткий опис статті: рецепти для хлібопічки панасонік Простий рецепт житнього Дарницького хліба для хлібопічки Panasonik SD-ZB2502. Варто купити хлібопічку Panasonik SD-ZB2502. І гарна взагалі хлібопічка Panasonik SD-ZB2502BTS? простий рецепт, житній, хліб дарницький, хлібопічка, panasonik sd-zb2502, panasonik sd-zb2502bts

Джерело: Рецепт житнього Дарницького хліба для хлібопічки Panasonic SD-ZB2502

Також ви можете прочитати