Рибна кормове борошно, продам рибне кормову борошно, пропонуємо

08.11.2015

В рибній промисловості переробка відходів і несортовой риби має чимале значення так як вони складають до 25% улову. Прессосушильные рыбомучные установки є найдосконалішими установками, що дозволяють отримувати рибне борошно високої якості і максимальний вихід борошна до ваги, що переробляється риби. Порівняно з іншими способами забезпечує максимальне збереження компонентів. Ми пропонуємо агрегатовані рыбомучные установки, призначені для виробництва кормового борошна та технічного риб’ячого жиру з рибних відходів і малоцінних порід риб.

&nbsp &nbsp Сьогодні є можливість запропонувати рибну кормову борошно, виробництва України. Якщо Ви зацікавлені в покупці даної кормової рибної борошна — напишіть, щоб уточнити наявність і ціну.

&nbsp &nbsp Сьогодні є можливість запропонувати рибну протеїнову добавку виробництва Казахстан р. Усть-Каменогорськ. Якщо Ви зацікавлені в покупці даної кормової добавки — напишіть, щоб уточнити наявність і ціну.

Агрегатовані рыбомучные установки є комплексними установками, що представляють єдине ціле. Всі машинне обладнання зібрано та змонтовано у формі однієї установки. Швидкий монтаж і вимога мінімального простору є відмінними особливостями рыбомучных установок.

Вони спроектовані компактно для розміщення їх на борту корабля так і на берегових підприємствах. Основне використання рибної борошна — це дієтична добавка, що застосовується в рибних господарствах, птахівництві, тваринництві, для годівлі хутрових звірів, забезпечуючи протеїном рослинні корми, які містять його в малій кількості.

Рибне борошно становить від 2% до 10% в раціоні харчування в залежності від застосування і необхідності. Позитивний вплив включає до 15% поліпшення відгодівлі, 4% поліпшення приросту.

останнім часом все більше і більше рибного борошна і риб’ячого жиру використовувалося в якості компонента при виробництві рибних кормів. Ця тенденція виникла на тлі зростаючого рибництва, і особливо морського рибництва (лососеводства, форелеводства і розведення кам’яного окуня морського карася).

Рибне борошно є багатим джерелом лізину і амінокислотного метіоніну. Отже, її можна застосовувати для збільшення росту тварин.

Крім того, рибне борошно знижує залежність від синтетичних амінокислот. Жирні кислоти рибного борошна також доповнюють кислоти рослинних білків. Останні містять багато поліненасичених жирних кислот типу омега-6, тоді як рибне борошно багата поліненасиченими жирними кислотами типу омега-3.

Поряд з рослинними білками рибне борошно забезпечує оптимальний коефіцієнт вмісту жирних кислот омега-6 по відношенню до кислот омега-3, який повинен бути в межах від 10:1 до 5:1.

Наявність правильного балансу кислот сприяє збільшенню опірності хворобам. Поліненасичені жири стимулюють вироблення антитіл проти захворювань, таких. наприклад, як бактерія (Тобто коли) сепсис, та зменшують необхідність лікування лікарськими препаратами.

Жирові кислоти збільшують вироблення прогестерону, покращуючи репродуктивну функцію. Вітаміни А,D,Е і комплекс вітамінів В покращують здоров’я. Мінерали, такі як кальцій, фосфор, йод і селен, необхідні для росту, також присутні в цьому продукті, в той час як у рослинних кормах їх недостатньо. Риб’ячий жир використовується в продуктах харчування, таких як крупи і маргарин; у фармакології; при виготовленні шампунів і мила; для одягу із шкіри; для виготовлення фарби; в мастильних матеріалах.

Рибне борошно — харчова, дієтична добавка до їжі, яка застосовується:

у рибних господарствах;

птахівництві;

тваринництві;

концентрованого протеїну

жирними кислотами омега-3 DHA і ERA

основні амінокислоти: метіонін, цистин, лізин, треонін і триптофан

комплекс вітамінів групи В, включаючи кхолин, біотин, крім того, вітаміни В12, А і Д.

Рибне борошно виробляється з відходів рибного виробництва. Повинна становити від 2% до 10% в раціоні харчування в залежності від застосування і необхідності. Позитивний вплив включає до 15% поліпшення відгодівлі, 4% поліпшення приросту.

Рибне борошно є джерелом високоякісного протеїну — одного з найцінніших джерел білка, лізину і амінокислотного метіоніну. Отже, її можна застосовувати для збільшення росту тварин. Включення в корм для тварин цієї добавки, що забезпечує постачання на 100% засвоюваним фосфором, а також кальцієм, жирами, вітамінами А і Д, вітаміни групи В. Крім того, рибне борошно знижує залежність від синтетичних амінокислот.

Жирні кислоти рибного борошна також доповнюють кислоти рослинних білків. Останні містять багато поліненасичених жирних кислот типу омега-6, тоді як рибне борошно багата поліненасиченими жирними кислотами типу омега-3. Поряд з рослинними білками рибне борошно забезпечує оптимальний коефіцієнт вмісту жирних кислот омега-6 по відношенню до кислот омега-3, який повинен бути в межах від 10:1 до 5:1.

Використання рибної борошна в годівлі тварин позитивним чином позначається на самопочутті тварин і на якості продукції тваринництва (м’яса, яєць, молока).

Наприклад:

Бройлерні кури

1. Швидке зростання і легка засвоюваність їжі призводять до зменшення вартості продукції;

2. Підвищення імунного захисту і менші втрати зростання, викликані захворюваннями, включаючи щеплення;

3. Найкращі результати із-за відсутності необхідності застосування звичних медичних харчових добавок;

4. Кращий розвиток нервової системи і кісткових тканин і т.п.;

5. Менші втрати із-за деформації скелета, викликаної сепсисом, застудами, целюлітом і іншими захворюваннями.

Яйценосные кури

1. Велика продуктивність;

2. Краща опірність до захворювань;

3. Краща плодючість, як у курей, так і у півнів;

4. Завдяки накопиченню жирних кислот омега-3 DHA і EPA, поліпшуються поживні якості яєць.

Свинарство

1. Швидкий ріст поросят, тільки припинили материнське молочне вигодовування;

2. Поліпшення засвоєння їжі;

3. Менша алергічна реакція на зміну їжі у поросят, тільки віднятих від самки, порівняно з іншими немолочными протеїнами;

5. Збільшується плодючість;

6. Поліпшення складу жирів в м’ясі.

Вівчарство

1. Покращує плодючість;

2. Швидке зростання ягнят;

3. Низький рівень омега-3 жирних кислот (DHA і EPA) накопичений в м’ясі;

4. Краще і економне використання високоякісного фуражу;

5. Допомагає знизити вагу ягнят, які мають зайву вагу.

Молочні породи корів

1. Збільшення обсягів отримуваного від корів молока до 2 літрів на день;

2. Збільшення кількості протеїну в молоці зазвичай від 0,1 до 0,2 % одиниць;

4. Підвищення плодючості.

1. Швидкий ріст тварин;

Короткий опис статті: продам борошно Рибне борошно продаж від виробника. Доставка рибної кормової борошна в Росію.Чилійська і аргентинська рибне борошно. рибна кормове борошно, fishmeal, риб’ячий жир, Рибне борошно виробництво, продаємо рибне борошно, пропонуємо рибне борошно, рибне борошно з Чилі, чилійська рибне борошно, перуанська рибна мука, fishmuka@yandex.ru, www.fishmuka.at.ua, www.russianfishery.narod.ru, 8-10-38-067-811-87-96, Голофастов Юрій Володимирович

Джерело: рибна кормове борошно, продам рибне кормову борошно, пропонуємо рибну кормову борошно, чилійська рибне борошно, доставка рибного борошна

Також ви можете прочитати