Рисове борошно, застосування при виробництві майонезів, кетчупів, соусів, Fermer.

26.07.2015

Рисове борошно — застосування при виробництві майонезів, кетчупів, соусів

Розкажіть друзям:

Рисове борошно застосовується як нативний крохмаль при виготовленні низкожирных майонезів і соусів, у яких міститься додаткова кількість води і її необхідно зв’язати, щоб зберегти структуру і консинстенцию майонезу. За лабораторними даними стійкість майонезу з вмістом жиру близько 30-40%, у яких використана рисове борошно, становить 90%. Рисове борошно не має обмежень по гранично-допустимої концентрації (ГДК ) або ЛД50, так як є абсолютно натуральним продуктом, що не пройшли ніякої хімічної обробки.

Структуровані рисової борошном соуси не мають крохмалистої присмаку, в майонезі, приготованому з використанням рисової муки, проявляються всі нюанси смаку інших компонентів. Рисове борошно не містить рослинні білки-глютены і є дієтичним продуктом. Тому, майонезу, соуси і кетчупи, приготовані з застосуванням рисового борошна, відносяться до дієтичних продуктів.

Натуральна рисове борошно має високу здатність до зв’язування вологи здатністю і при виробництві кетчупів застосовується як ефективний загусник, що запобігає розшарування. Рисова мука вноситься на стадії приготування дисперсної системи при інтенсивному перемішуванні.

Рисове борошно може успішно замінювати модифіковані крохмалі у нежирних соусах і кетчупах. При заварюванні рисового борошна виходить густа, нейтральна за смаком маса (соус), з якої добре поєднуються різні харчові компоненти ( м’ясо, гриби, спеції та ін). Продукти, що містять у своєму складі рисовий соус, добре зберігаються, що дозволяє знизити кількість доданого для консервації вироби оцту. Таким чином, у зв’язку з перерахованими вище властивостями, можна виготовити великий асортимент соусів до дієтичним і дитячим страв. При застосуванні рисового борошна обсяг кінцевого продукту зростає. При цьому в загальній структурі кінцевого продукту не виникає крохмалистої присмаку і не відбувається зміни смаку інших компонентів.

Ціна на натуральну рисову муку значно нижче ціни модифікованого крохмалю. На відміну від модифікованих добавок, борошно рисова є природним продуктом, і займає перше місце серед інших видів злакової борошна біологічно цінністю білка і вмістом високоякісного крохмалю.

050 387 58 58

Омецинський Вадим.

ТОВ «Агроснаб».

Короткий опис статті: рисове борошно рисове борошно – застосування при виробництві майонезів, кетчупів, соусів &nbsp, рисова,
&nbsp, рисової, дієтичним, є, інших, продуктом, компонентів, соусів, застосовується, кінцевого, крохмалю, продукту, смаку, присмаку, кількість, майонезу, яких, соуси, крохмалистої, змістом,   &nbsp,
  &nbsp, кінцевого продукту, інших компонентів, крохмалистої присмаку, &nbsp рисова, смаку інших, смаку інших компонентів

Джерело: Рисове борошно — застосування при виробництві майонезів, кетчупів, соусів — Fermer.org.ua

Також ви можете прочитати