Розетка), найбільший інтернет-магазин України

04.10.2016

Rozetka.com.ua (Розетка) — найбільший інтернет-магазин України

Залишений admin пор. 2010-11-10 13:28

Rozetka.com.ua (Розетка) — один з найбільших магазинів електроніки в Україні. Зараз асортимент компанії сильно розширився і на 2010 рік? в Розетці можна купити так само товари для відпочинку та туризму, іграшки для дітей.

Інформація про Розетці

Цей інтернет-магазин електроніки з’явився в 2001 році, проте справжню популярність він одержав лише в 2008. Це можна пояснити повільним розвитком інтернету в країні, так і по початку до інтернет-магазинів ставилися з побоюванням.

Зараз Розетка один з найбільших інтернет-магазинів України. Крім того, зараз відкрився і оффлайн магазин Розетки, де можна купити товар без попереднього замовлення.

Магазин працює по всій Україні, щоправда доставка буде коштувати додаткових грошей.

Відгуки про інтернет-магазини Rozetka.com.ua (Розетка)

Більшість відгуків про Розетці позитивні. У 2010 році, при оформленні замовлення Вам відразу ж приходить СМС на телефон. Менеджер передзвонить вам протягом 5-30 хвилин. Це дуже хороший показник! Одним словом купувати в Розетці приємно. Доставка зазвичай відбувається на наступний день після замовлення, так само товар можна самостійно забрати в їх магазині, однак будьте готові там трохи почекати. Так як зазвичай там є маленька чергу.

З мінусів магазину, можна відзначити не завжди найнижчу ціну на товар.

Контактна інформація магазину Розетка:

Короткий опис статті: розетка інтернет магазин Rozetka.com.ua (Розетка) — найбільший інтернет-магазин України Залишено admin пор. 2010-11-10 13:28 Rozetka.com.ua (Розетка) — один з найбільших магазинів електроніки в Україні. Зараз розетка інтернет магазин

Джерело: Розетка) — найбільший інтернет-магазин України

Також ви можете прочитати