Розкажіть, будь ласка, про кукурудзяний хліб і як його готувати.

18.08.2015

Розкажіть, будь ласка, про кукурудзяний хліб і як його готувати.

Кукурудзяний хліб — класичний американський хліб. Американські аборигени пекли сотні різних коржів з меленої кукурудзи, а пізніше колоністи придумали свої варіанти кукурудзяного хліба. На півдні люблять несолодкий кукурудзяний хліб з білої кукурудзяного борошна. Для того щоб скоринка на хлібі була рум’яною і хрусткою, його печуть в неглибокій сковороді, переважно чавунної, розпеченої і змащеній жиром. На півночі кукурудзяний хліб солодший, він більш пишний, і готують його з жовтої кукурудзяної муки. На південно-заході до звичайного кукурудзяного борошна додають борошно сизувато кольору.

Інгредієнти:

210 мл (1 чашка) води

350 гр (3 чашки) білої хлібної борошна

150 гр (1 1/4 чашки) кукурудзяної муки (cornmeal, maizemeal)

1 год л солі

2 год л цукру

1 ч л сухих дріжджів

вода, для змазування хліба

полента, щоб посипати зверху

Інструкції:

Кукурудзяна мука додає цьому чудовому хлібу солодкий смак і крошащуюся текстуру. Використовуйте борошно дрібного помелу. А з борошна грубого помелу, що використовується для поленти, виходить прекрасна посипання зверху.

1. Влити в форму воду, молоко і кукурудзяна олія. Якщо в інструкціях до вашої хлібопічки сказано, що дріжджі потрібно покласти в хлібопічку першими, просто поміняйте порядок, в якому ви додаєте в хлібопічку сухі і рідкі інгредієнти.

2. Всипати обидва типи борошна так, щоб вода була повністю покрита. Додати сіль і цукор у різні кути хлібопічки. Зробити в середині борошна невелике заглиблення, відсутню до води, і всипати дріжджі.

3. Поставити хлібопічку у режим «Швидкий», середня скоринка. Натиснути кнопку «Старт». Після того, як тісто буде остаточно замішано відразу перед випічкою змастити поверхню буханця водою і посипати полентою.

4. Дістати готовий хліб з хлібопічки і перекласти на решітку, щоб він охолов.

На замітку:

Цей хліб краще готувати в швидкому режимі, незважаючи на те, що з-за кукурудзяного борошна буханець вийде дуже низькою.

Короткий опис статті: хліб з кукурудзяного борошна 17.06.2008 Кукурудзяний хліб — класичний американський хліб. Американські аборигени пекли сотні різних коржів з меленої кукурудзи, а пізніше колоністи придумали свої варіанти кукурудзяного хліба… Питання гостя

Джерело: Розкажіть, будь ласка, про кукурудзяний хліб і як його готувати. | Запитання гостя | Ресторанний рейтинг

Також ви можете прочитати