Сирний кекс в хлібопічці

23.09.2015

Сирний кекс в хлібопічці

Вирішила приготувати в хлібопічці сирний кекс, але перша спроба виявилася невдалою. Кекс вийшов занадто вологий всередині, хоча на смак дуже навіть нічого.

Сьогодні я пропоную вам спробу №2 у моєму «кексном» справі, яка вже вийшла пишною, смачною і ароматною, без подгорелых бочків і вологою середини. Цей рецепт кочує в кулінарну зошит, так що і ви готуйте на здоров’я!

Було б здорово приготувати кекс в автоматичному режимі хлібопічки, але, на жаль, програма «Кекс» у моєї помічниці розрахована на дріжджову випічку. Тому для тесту на разрыхлителе або харчовій соді цей режим не підійде – занадто великий час витрачається на вимішування і підігрівання тесту. У підсумку розпушувач «вивітрюється» і кекс виходить без дірочок.

Для приготування сирного кексу необхідні наступні продукти:

— 200 г цукру

— 3 яйця

— 100 г вершкового масла

— 100 г сиру

— 1/4 ч. л. солі

— 2 ч. л. розпушувача для тесту

— 3-3,5 склянки борошна (чашки 240г)

— ізюм за бажанням

Яйця беремо охолоджені.

Змішуємо їх з цукром і збиваємо міксером в круту піну.

Сир не повинен бути дуже соковитим, інакше доведеться додавати більше борошна.

Заливаємо яєчну суміш у відерце і додаємо сир.

Змішуємо розпушувач з борошном і додаємо ці інгредієнти в відерце.

Вершкове масло має бути м’яким.

Додаємо сіль.

Відправляємо форму в хлібопічку і виставляємо програму «Заміс тіста» на 5 хвилин. Тісто має сформуватися в м’який колобок, який бруднить стінки. Занадто тугим тісто не повинно бути, так що формуємо густоту тіста борошном.

Потім включаємо програму «Випікання» на 1 годину 25 хвилин, і насолоджуємося ароматним сирним кексом. Готовність випічки перевіряємо дерев’яною шпажкою.

Краще всього випічка остигає на решітці. Якщо залишити остигати в хлібопічці, вона може спочатку підгоріти, а після низ кексу (або хліба) буде вологим. На столі залишати не можна, так як та поверхню випічки, яка буде стикатися з поверхнею столу, стане мокрою.

Остиглий на решітці кекс нарізаємо і подаємо до чаю, какао, молока або кави.

Короткий опис статті: кекс в хлібопічці рецепт Сирний кекс в хлібопічці Вирішила приготувати в хлібопічці сирний кекс, але перша спроба виявилася невдалою. Кекс вийшов занадто вологий всередині, хоча на смак дуже навіть нічого. кекс в хлібопічці рецепт

Джерело: Сирний кекс в хлібопічці

Також ви можете прочитати