Смачні та прості рецепти: рецепти простих страв, прості рецепти на кожен день, найпростіші рецепти дуже прості рецепти, прості домашні рецепти .

26.08.2015

Про блог

Смачні та прості рецепти: рецепти простих страв, прості рецепти на кожен день, найпростіші рецепти дуже прості рецепти, прості домашні рецепти .
Якщо Ви читаєте цю сторінку, то найімовірніше Ви, як і автор цього блогу цікавитеся кулінарією і шукаєте в мережі смачні та прості рецепти. Приготування їжі для багатьох, та й для мене, в тому числі, те саме що мистецтву. Всі самовиражаються по-своєму. Напевно, у кожного є свої улюблені і коронні рецепти. У мене є. У моєї мами і бабусі їх просто море. І багато простих рецептів страв я запозичив саме з нашої «сімейної» кухні. Почав своє колекціонування я давно. У той далекий час, коли доводилося з картоплі, вершкового масла і цибулі готувати щось відмінне від банальної смаженої картоплі.

На жаль, у наш час громадського харчування і перекусів на ходу важко витрачати велику кількість часу на приготування їжі. Зараз не так як раніше. Дозволити собі витратити 3-4 години на приготування борщу може не кожен. Ось і я, готувати люблю, але багато часу втрачати шкода. Тому я і збираю прості рецепти на кожен день. Якщо рецепт простий, це не означає що він не смачний або якийсь «ущербний». Багато з блюд, приготованих за допомогою цих найпростіших рецептів і на святковий стіл не соромно поставити.

На кулінарному блозі ви крім смачних і простих рецептів знайдете рецепти простих страв на відео. На жаль, в мережі, я рідко знаходжу по-справжньому лаконічні і прості видеорецепты. Найцікавіші намагаюся зберегти. Та що там говорити. Ви подивіться, як вони борщ готують. Буряк /буряк/ труть на тертці. Блюзнірство! Може так і простіше. Але смак зовсім інший. Це не борщ, а борщ.

Може, Ви не дружите з каструлями і не вмієте готувати? Це не страшно. Заходьте в гості частіше.Смачні та прості рецепти: рецепти простих страв, прості рецепти на кожен день, найпростіші рецепти дуже прості рецепти, прості домашні рецепти .
Читайте і дивіться смачні та прості рецепти. Ви навчитеся. Головний секрет будь-якої страви це те, що воно має бути приготовлено з любов’ю. Починайте з дуже простих рецептів. Вам сподобається. Потім переходите до більш складних страв. І коли це станеться. Коли на стіл перед рідними та гостями ставите запечену фаршировану курку… Це не передання! Якщо підійти до приготування їжі творчо, то увійшовши у смак, важко зупиниться.

Ну, рецепти простих страв це добре. Однак рецепт – рецептом ворожнечу. Дуже часто в книгах, так і на сайтах присвячених кулінарії можна зустріти: візьміть 33,33 грама того, 16,5 грамів цього і додайте 27,8 грамів такого. Читаєш і дивуєшся. Той чоловік, який писав, він на кухні то хоч раз в житті був. Ну ладно, там з ЦИМ. Зараз купити в супермаркетах можна практично все, що душі завгодно. Але 140 грам моркви і 350 картоплі? Це як? Тобто 10 зайвих грамів моркви зіпсують все блюдо? Так і ваг у кого-то немає. Значить всі? Приготувати не можна? Чомусь згадується Незлобін з Камеді-Клаб. Ось тому в більшості випадків я готую, використовуючи дуже прості рецепти, і як говориться «на око». Жменя грибів, півсклянки сметани, цибулина, шматок сиру — жюльєн з грибів готовий, і в результаті виходить смачний і простий рецепт. Дуже імпонує мені в цьому плані відомий кулінар Майкл Сміт. Дивилися його передачі «Chef at Home»? Ні? Обов’язково подивіться! Ось це і є кулінарне мистецтво в чистому, незамутненому вигляді. Прості інгредієнти, прості прийоми приготування, дозування «щоб смачно було», а в результаті виходять кулінарні шедеври.

Отже, що Ви можете знайти на нашому кулінарному блозі:

Короткий опис статті: смачні рецепти Кулінарний блог на якому ви знайдете смачні та прості рецепти, безліч домашніх рецептів, а також обрані видеорецепты. смачні та прості рецепти,рецепти простих страв,прості рецепти на кожен день,найпростіші рецепти дуже прості рецепти,прості домашні рецепти

Джерело: Смачні та прості рецепти: рецепти простих страв, прості рецепти на кожен день, найпростіші рецепти дуже прості рецепти, прості домашні рецепти | Кулінарні рецепти

Також ви можете прочитати