Соевая мука соя тостированная соевые рецепты

29.10.2015

Соєве борошно /// Соя тостированная/// Соєві рецепти

Від « Амуркормопродукт»

Соя тостированная полножирная, кормова — це соя, що пройшла термічну обробку з залишковим кількістю уреази до 0.20 pH. Якщо соя не пройде попередньої теплової обробки, то поживність сої не буде представляти інтересу. Соя містить біологічно активну речовину — уреазу, рівень якої знижується після спеціальної обробки, при певних режимах. Соя тостированная полножирная має крупчатую структуру, залишкова кількість жиру після переробки 19, 5 — 21, 5 %, протеїну від 39 — 41 %. Купити протеїн в сої тостированной полножирной — поживний, містить всі незамінні амінокислоти в оптимальних кількостях. Загальна поживність у 100 р. сої тостированной полножирной — 125 — 135 кормових одиниць. Соя тостированная полножирная є цінним компонентом для всіх видів сільськогосподарських тварин і особливо молодняку тварин і сільськогосподарської птиці. За рівнем обмінної енергії вона не поступається кукурудзі. У 100 р. сої тостированной полножирной міститься 390 ккал обмінної енергії, як і в кукурудзі. Слід зазначити, що високу поживність соя набуває тільки після теплової обробки, в процесі якої руйнуються містяться в ній антипитательные речовини (соїн, уреаза, липоксидаза та ін) які уповільнюють дії ферментів, що розширюють білки. Процес тостирования можна порівняти з гасінням їжі при кулінарній обробці. Однак жесткокрупенистая структура бобів зберігається. Відбувається коагуляція білка, в результаті чого ферменти втрачають свою біохімічну активність, порушується структура клітинних стінок і полегшується доступ до вмісту клітин, що в свою чергу полегшує травлення. Таким чином, значно підвищується харчова цінність, незалежно від присутності захисних речовин і біокаталізаторів (ферментів).

Фізико-хімічний склад сої тостированной полножирной.

1. Кормові одиниці………………………………. 1, 25 — 1, 35 на 1 кг.

2. Обмінна енергія………………………………… 390 ккал

3. Волога…………………………………… 8 — 9 %

4. Сирий протеїн…………………………………… 39 — 41 %

5. Протеїн розчинний… … … … … … …. … 89 – 91 %

6. Сирий Жир…………………………………… 19, 5 — 21, 5 %

7. Клітковина…………………………………… 5, 4 — 6, 1 %

8. Лізин……………………………………. 2, 3 %

9. Метіонін + цистин………………………………. 1, 3 %

10. Кальцій……………………………………. 0, 42 %

11. Фосфор……………………………………… 0, 63 %

12. Натрій……………………………………… 0, 04 %

13. Вітаміни………………… D, E, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B12.

14. Уреаза………………………………………. не більше 0, 20 pH.

Рекомендується вводити в комбікорми наступне кількість тостированной полножирной сої:

Для дорослих тварин і птахів – до 10 %

• Упаковка – поліпропіленовий мішок по 40 кг. За бажанням замовника можемо випускати дроблення або цілу тостированную сою.

• Обсяг – до 450 тонн на місяць.

• Термін зберігання при t від — 30 до +180 С у сухому місці – 12 місяців.

• Відправка ж. д. вагонами (64т) і контейнерами (18т) з р. Благовєщенська, Амурської області.

БОРОШНО СОЄВЕ ДЕЗОДОРИРОВАННАЯ

НЕОБЕЗЖИРЕННАЯ (ПОЛНОЖИРНАЯ)

Містить: жир 18 – 21, 5 %, білок 37 – 42 % (розчинність білка 90 %), вуглеводи 16 – 19 %, клітковина 1, 7 – 2, 8 %, вологість до 6 %, енергетична цінність 438 ккал. Упаковка: полипропиленновые мішки з вкладишем по 25 кг

Термін зберігання 12 місяців.

Приготовлена з цільних соєвих бобів, що пройшли очищення, калібрування, термообробку, дезодорування і про лущення. Різна ступінь термообробки дозволяє отримати борошно з різними показниками коефіцієнта розчинності азоту (азот – основний компонент амінокислоти, що містяться в соєвому білку) та гідромодуля, а отже і з різними функціональними властивостями. Коефіцієнт розчинності азоту (КРА) визначається кількістю білка, розчинного у воді; а Гідромодуль – здатністю соєвого борошна зв’язувати воду. Пропонуємо три види соєвого дезодорированной незнежиреного (полножирной) борошна, різних за своїм функціональним властивостям і можливостям застосування в притотовлении харчових продуктів.

ТИП БОРОШНА (Коефіцієнт Розчинності Азоту) СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

КРА – 80

Гідромодуль 2 – 2, 5. Термообробка, дезодорація при низьких температурних режимах. Зберігається висока активність ферментів

Борошно використовується в якості поліпшувача і відбілювача в хлібобулочних виробах, компонента при виробництві поліпшувача хлібопекарської борошна, фармацевтичної промисловості.

КРА – 60

Гідромодуль 2 — 2, 3.

Термообробка і дезодорація при середніх температурних режимах Борошно використовується в громадському харчуванні, хлібопекарської. макаронів –

ной, м’ясопереробної, кон –

дитерской промисловості як наповнювач, білковий збагачувач і замінник м’яса, риби, яєць, молока. борошна, маргарину. А також у фармацевтичній промисловості.

КРА – 20 – 30

Гідромодуль 1, 5 – 2, 0.

Термообробка і дезодорація на високих температурних режимах.

Низька активність ферментів

Активність уреази — не більше 0, 2 рН Борошно використовується для ЗЦМ (замінник цільного молока для відгодівлі на перших тижнях життя тварин), у кондитерській промисловості для отримання у виробах смаку підсмаженого горіха, хлібопекарської промисл. для випуску виробів типу зернового хліба (торти, збиті креми, дес – серты зі збитого білка, хлебопр.)

Також ми здійснюємо поставки товарної сої.

Тип соєвого борошна Сфера застосування

КРА–80 Термообробка і дезодорація на низьких температурних режимах. Зберігається висока активність ферментів. Борошно використовується в якості поліпшувача і відбілювача в хлібобулочних виробах.

КРА–60 Термообробка і дезодорація на середніх температурних режимах. Борошно використовується в громадському харчуванні, хлібопекарської, макаронної, м’ясопереробної, кондитерської промисловості як — наповнювач, білковий збагачувач і замінник м’яса, риби, яєць, молока, борошна, маргарину, ізолятів і концентратів; у фармацевтичній промисловості.

КРА-20-30 Термообробка і дезодорація на високих температурних режимах. Борошно використовується в кондитерській промисловості для отримання у виробах смаку підсмаженого горіха, у хлібопекарській промисловості для випуску виробів типу зернового хліба.

де, КРА — коефіцієнт розчинності азоту.

Використання соєвого борошна в ковбасних виробах і м’ясних напівфабрикатах дозволяє:

• Збільшити вихід готової продукції.

• Поліпшити соковитість продукту.

• Знизити втрати при термічній обробці.

• Поліпшити зв’язування жиру і води.

• Збагатити продукт білком.

• Знизити собівартість продукту.

• Кількісна возможнасть заміна м’ясної сировини:

1. від 15-25% у варених ковбасах;

2. до 20% у напівкопчених ковбасах;

3. до 30% в пельменях і рибних напівфабрикатах;

4. від 40% в консервах.

Борошно слід вводити в сухому вигляді (якщо використовується не більше 5% соєвого борошна) разом з сипучими матеріалами, або у вигляді гелю /борошно: вода/ (при використанні більш 5% соєвого борошна). При цьому співвідношенні /борошно: вода/ для Борошна соєвого незнежиреного (КРА-60) 1:2;

Перший метод приготування гелю: Соєву необезжиренную борошно розводять водою у співвідношенні 1. 2 при температурі 60 0С і вимішують до однорідної маси. Потім залишають гель в холодильній камері при t + 2 — 5 0С для набухання й охолодження. При досягненні гелем температури 15-18 0С його слід вводити у фарш.

Другий метод приготування гелю: Соєву необезжиренную борошно поступово заливають водою у співвідношенні 1. 2 при температурі 18-20 0С і вимішують на куттері, тестомесе протягом часу достатньому для отримання однорідної тістоподібної маси з подальшим набуханням гелю протягом 40 хвилин. Після закінчення цього часу гель готовий до застосування.

Вводити гель в ковбасні вироби необхідно після вимішування м’ясних компонентів без додавання під час вимішування додаткової кількості води.

В цілях отримання однорідної маси ковбас, сосисок, сардельок вищого, конкурентоспроможного якості не рекомендується в сосисках введення білкового гелю більше 15% від маси готового продукту, сардельки, варені ковбаси – 20-25% за умови використання якісного м’яса.

Сама по собі соєве борошно не придатна для хлібопечення, т. к. не містить клейковини і містить дуже мало вуглеводів, але можливо застосування соєвого борошна як добавки та заміни компонентів рецептури для поліпшення якості продукції.

У хлібобулочних виробах соєве борошно виконує наступні функції:

1. Вплив на приготування хлібобулочного виробу:

• Повноцінна по жирах соєве борошно частково задовольняє потребу в жирі;

• Соєве борошно допускає скорочення у використанні яєць до 50%;

• Соєве борошно підвищує водовбирну здатність приблизно на 1, 5-3, 5% на кожен відсоток використовуваної соєвого борошна;

• Соєве борошно посилює здатність в окисленні при виготовленні хліба і булочок з хлібного тіста для отримання оптимального обсягу.

2. Вплив соєвого борошна на властивості тіста:

• Покращує емульгування та диспергування жиру в рідкому прісному та дріжджовому тесті;

• Покращує обробку тіста і його придатність до машинної обробці;

• Соєвого борошно, що містить активні ферменти /липоксигеназа/, сприяє відбілюванню каротиновых пігментів у пшеничного борошні;

• забезпечують кондиціонер тесту шляхом окислення клейковини під час замісу.

3. Вплив соєвого борошна на стійкість при зберіганні хлібобулочних виробів:

• Покращує еластичність м’якушки у зв’язку з водоудерживающей здатністю соєвого борошна;

• Гальмує рух води від крохмалю до клейковини, тим самим затримуючи наступ черствості.

4. Вплив на фізичні властивості хлібобулочних виробів:

• Додає пружність і твердість м’якушці;

• Покращує консистенцію;

• Покращує показники підсмажування пшеничного хліба;

• Надає кремове забарвлення м’якушці при високому вмісті соєвого борошна.

5. В кондитерських виробах соєве борошно виконує функції:

• пампушках і тістечок зменшує кількість жарочного масла, поглинається виробами, внаслідок цього покращується колір скоринки.

• При виготовленні тістечок дозволяє зменшити кількість яєць, молока і жиру, додає ніжність тесту, сприяє швидкому відділенню виробу від форми.

• забезпеченні забезпечує м’якість вироби.

• В листковому тісті надає в’язкість і сприяє емульгуванню тесту.

• При виготовленні вафель полегшує відділення від жарочної поверхні.

• В кексах з високим вмістом жиру забезпечує дрібну пористість і покращує обсяг виробів.

Способи введення соєвого борошна на хлібобулочні вироби

Спосіб введення соєвого борошна як поліпшувача і відбілювача.

Ферментоактивная соєве борошно у кількості 0, 5-1% від ваги пшеничного борошна заливають водою необхідної для вимішування тіста. Температура води повинна бути 20-220С. Далі соєве борошно, ретельно перемішують і залишають для набухання і активізації ферментів не менш ніж на 15 хвилин. Потім завантажують пшеничне борошно і вимішують до утворення тіста придатного для формування.

Введення соєвого борошна для додання хлібобулочним виробам якісних характеристик (підвищення білка, зниження калорійності, покращення смаку, зниження здатності до черствению м’якушки, кірочок і т.д.).

Перший спосіб введення соєвого борошна: Соєве борошно розводиться з водою у співвідношенні 1:2, 5 ретельно перемішується і витримується протягом 30-40 хвилин при температурі 20-220С.

пшеничне борошно в тестомесе вимішується до утворення тіста, і на останній стадії вимішування соєвий гель додають у тісто з розрахунку 5-7% від загальної маси тіста. І продовжують вимішувати до повної готовності.

Другий спосіб введення соєвого борошна: Соєве борошно з розрахунку 5-7% від тесту вводять на останньому етапі вимішування. Для додання тесту більшої еластичності слід додавати воду з розрахунку 1:2, 5; 1:3 /борошно: вода/.

Далі приготування хлібобулочних виробів відбувається за загальноприйнятою схемою. Температуру випікання не слід піднімати вище 230-2400С.

ПРАЙС-ЛИСТ

ТОВ «Амуркормопродукт»

р. Благовєщенськ

89098179331, 89143935688

Короткий опис статті: соєве борошно Аграрна дошка оголошень Зерно Он-Лайн: ціни, попит і пропозицію на сільськогосподарському і продовольчому ринку в Далекосхідному ФО РФ Продам зберігання молоко клейковина м’ясо крохмаль кукурудза комбікорм соя зерно в Далекосхідному ФО РФ

Джерело: Соєве борошно соя тостированная соєві рецепти

Також ви можете прочитати