СОНЕЧКО в цятку печиво з кукурудзяного борошна . Рецепти.ТВ

22.01.2016

«СОНЕЧКО в цятку» печиво з кукурудзяного борошна

«СОНЕЧКО в цятку» печиво з кукурудзяного борошна

Склад:

1. 0,5 склянки світлого родзинок

2. 1 — 1,5 скл. кукурудзяного борошна (я смолола кукурудзяну крупу)

3. 1,5 ч. л. розпушувача (у мене закінчився, загасила

1 ч. ложечку соди 1ст.л. соку лимончика )

4. щіпка солі

5. 200 г вершкового масла (в цей раз поклала 150 р)

6. 1 склянка цукру ( це для ласунів, я кладу 2/3 або

половинку склянки)

7. 2 яйця

8. ванілін за смаком

Спосіб приготування:

Всім доброго часу доби.

Перший раз викладаю свій рецепт на Ваш суд. Дуже хвилююся які оцінки поставлять Стовпи-експерти. Ну да ладно, били-не була.

Печу печенюшки дуже часто, домашні лопаються за милу душу, ввечері з чаєм або з кефірчиком, а хто і з молочком, від покупних відмовилися давно (разбаловались).

Та ось доводиться весь час вигадувати, експериментувати,

фантазувати.

свекруха Купила кукурудзяну крупу, зварили кашу, — усім вистачило одного разу, а мені смачно. Ну от і стоїть ця крупа безпритульна, так і стояла б. і стала я шукати спосіб, як її використовувати. Побродила по нашому сайту, чет нічого не сподобалося( прошу вибачення), і ось натрапила на один рецептик на віртуальних просторах. Спробувала, модифікувала, за вечір і ранок наші схомячили (сама тільки пару штучок спробувала — фігуру березі).

Ну а тепер подробненько опишу, — оцінюйте, може кому згодиться рецепт.

ОТЖЕ:

Спочатку замочимо изюмчик хв. на 15 в окропі, а тим часом мелемо в кофемолочке кукурудзяну крупу (дрібно), ну а кому ліниво, купуємо готову кукурудзяне борошно просіваємо, мисочку — в сторонку. За оригінальним рецептом — тільки кукурудзяна мука, я экперементировала і додавала 2-3 ложки крохмалю, а в цей раз замість крохмалю додала стільки ж пшеничного борошна з крохмалем більш тендітні, а з борошном — щільніше, коротше пробуйте — кому як більше сподобається.

Далі — изюмчик на полотенчик, нехай сушиться.

Беремо мягенькое масло, кладемо цукор, збиваємо, хто міксером, я — віночком. Яйця можна збити окремо, а можна по одному додати до масляно-цукровою масою, потім-ванілін, сіль,розпушувач і нарешті — борошно, ось тепер головне, щоб тісто не було дуже тугим, борошно додаємо поступово — спочатку сміливо кладемо 1 скакан борошна і підсохлий изюмчик, а решту борошно додаємо по ст. ложці, в цей же час додаємо або крохмаль або борошно пшеничне — за бажанням. Консистенція тіста — домашня сметанка, якщо злегка стікає з ложечки — теж можна, просто при укладанні на деко відстань між печивом робимо більше.

Духовку гріємо до 180-200 градусів, деко застелити пергаментним папером, а можна і не застеляти, знімаються лопаткою легко. Викладаємо тісто чайною ложечкою на відстані 3-5 см, залежно від консистенції тесту: тісто густіше — 3см, рідше — 5 див.

Випікаються швидко, 8-10хвилин. Виходить штук 40-45 печенюшек. І відповідно від викладки тесту 3-4 противеня.

На першому фото — моя сьогоднішня консистенція тіста крутіше. На другому — перша порцейка з одного противеня. На третьому, — «схема розкладки». На четвертому — весь обсяг ( без чотирьох штучок, вже встигли поцупити домашні).

І, нарешті, на п’ятому — ранкові залишки після вчорашнього вечірнього десанту.

Ну ось, мабуть і все. Пробуйте, хрумкайте!

Короткий опис статті: кукурудзяна мука купити СОНЕЧКО в цятку печиво з кукурудзяного борошна Інгредієнти: 1. 0,5 склянки світлого родзинок 2. 1 — 1,5 скл. кукурудзяного борошна (я смолола кукурудзяну крупу) 3. 1,5 ч. л. розпушувача (у мене з просто так,

Джерело: «СОНЕЧКО в цятку» печиво з кукурудзяного борошна » Рецепти.ТБ

Також ви можете прочитати