Соєве борошно 3 видів купити замовити, OOO Зинто Україна, Черкаси

29.11.2015

Продукти харчування
Соєві продукти
Соєве борошно 3 видів

Соєве борошно 3 видів

У виробництві кондитерської промисловості рекомендується використання соєвого борошна наступних найменувань:

Сопро-НТБ – знежирена помірно термічно оброблена соєве борошно

Сопро-ТБ — знежирена термічно оброблена соєве борошно

За даними промисловості, інгредієнти з соєвих білків застосовуються в промисловому виготовленні тіста:

— для білих тортів

— для шоколадних тортів

— для жовтих багатошарових тортів

— для легких бісквітних тортів,

у яких 50%, 75% або 100% сухого знежиреного молока замінені продуктами соєвого борошна без погіршення якості виробу.

При заміні 50% сухого знежиреного молока змінювати рецептуру немає необхідності, за винятком лише підвищеної абсорбції води.

При рівні заміни в 75% і вище необхідно додавати декстрозу до використовуваного цукру для поліпшення кольору продукту (за винятком шоколадних тортів). Також для отримання бажаного обсягу тесту необхідно додавати більшу кількість опари. Додаткова вартість опари компенсується збільшенням загального обсягу тесту.

Сопро-НТБ — використовується при виробництві чайного і твердого печива в кількості до 10% по відношенню до пшеничного борошна Застосування СОПРО-НТБ дає економічний ефект із-за збільшення абсорбції води.

Сопро-ТБ — використовується при виробництві борошняних кондитерських виробів в кількості до 5% по відношенню до пшеничного борошна Застосовують для регулювання вмісту білка до заданого рівня. При виробництві печива його вносять у кількості до 2% по відношенню до пшеничного борошна. СОПРО-ТБ пролонгує свіжість кінцевого продукту і поліпшує його органолептичні характеристики

Застосування від 2% до 5% знежиреного соєвого борошна (СОПРО НТБ, СОПРО ТБ) при виготовленні твердого печива полегшує роботу з тестом і робить продукт більш хрустким.

Тісто, виготовлене на жирі (для коржів, еклерів) легше обробляється в машинному виробництві і довше зберігає свіжість, коли використовується соєве борошно з лецитином (СОПРО-НТБ) в кількості від 2% до 4% загальної ваги борошна.

тістечок додавання від 2% до 4% знежиреної (СОПРО НТБ, СОПРО ТБ) покращує абсорбцію вологи, розкочування тіста і якість кінцевого продукту.

Суміші для тортів – готові суміші для тортів — найпопулярніша різновид таких продуктів. Продаються також суміші для приготування

хліба, оладок, вафель, булочок та інших пекарських виробів, що містять знежирену (СОПРО НТБ, СОПРО ТБ) або полножирную соєве борошно або крупу в кількостях від 2% до 15%.

Соєве борошно внаслідок покращеного емульгування часто використовується в рецептах для більш важких тортів, таких як бісквітний і білий торт. В таких рецептах соєве борошно зазвичай становить від 3% до 5% на основі ваги пшеничного борошна. Крім того, соєве борошно дозволяє скоротити кількість яєць і жирів у тісті.

У виробництві цукерок соєве борошно використовується в різних цілях:

З цукерками типу карамелі і ірисок, що містять соєве борошно зручніше звертатися: вони менш липкі, що важливо при наявності високошвидкісного пакувального обладнання.

Застосування соєвого борошна для виготовлення шоколадної патоки затримує процес дегідратації і цим зменшує випадання кристалів цукру

Короткий опис статті: соєве борошно

Джерело: Соєве борошно 3 видів купити замовити — OOO Зинто Україна, Черкаси

Також ви можете прочитати