Соєве борошно , Рецепти з фото: прості, домашні, смачні

31.08.2015


Соєве борошно

Липень 18, 2012

Соєве борошно — рецепт в категорії Дієта. Господині на замітку. Пісні страви. Пироги та випічка на кулінарному блозі

У деяких рецептах необхідна соєве борошно. Іноді це зовсім єдиний варіант борошна, дозволений лікувальною дієтою. Отже, сьогодні про те, як її добути в два рахунки у себе вдома. Якщо вже соєве кухня — ваш вибір, то основний інгредієнт для приготування у вас точно опиниться під рукою!

Борошно будемо готувати з окари. Не дивно, правда? Виробничий процес виробництва соєвого борошна включає попередню термообробку бобів (з обсмаженням або без, якщо ви вже приготували і віджали молоко, окара виходить частково знежиреної), а окара у нас цілком термооброблений продукт. У чистому вигляді вона теж хороша у випічці, але іноді потрібна саме дрібна борошно.

Отже, окару сушимо в дегидраторе або в духовці на слабкому-слабкому вогні. Так само можна просушити її просто розклавши на пекарської папері, на кухонній полиці. Можна навіть прожарити на сухій сковороді, так результат буде дуже ароматним. Висушену сировину смалываем на кавомолці, отримуємо борошно. Для стандартного набору з 6 мафінів або декількох печива потрібно грамів 100, в столовій ложці з гіркою — близько 15 грамів. Відповідно, рази три пожужжать кавомолкою і готово.

Соєве борошно добре «працює» і в тесті з содою, і в дріжджовому. Для поліпшення результату додають крохмаль, отриманий з дозволених продуктів. Легкий горіхово-бобовий присмак легко маскується спеціями, однак цілком можливо, що він припаде до двору у вашій кухні. Ложка соєвого борошна і трохи води. нарівні з ложкою свіжої окари, добре замінює яйце в нескладних запіканки, котлети з овочів і інших стравах, де яйце використовують для скріплення готового продукту.

family-cookbook.net/soevaya-muka/ обов’язкове!

Короткий опис статті: соєве борошно

Джерело: Соєве борошно — Рецепти з фото: прості, домашні, смачні

Також ви можете прочитати