ТОВ «Укрзерно Промтовари., крупа пшенична, ячна, перлова, вівсяна

10.08.2015

ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «Укрзерно Промтовари» – це сучасне підприємство — виробник високоякісних круп і борошна.

Що пропонує наша компанія

  • Виробнича база підприємства дозволяє переробляти всі види злакових і бобових культур.
  • Налагоджена роками система контролю якості продукції.
  • Вся продукція випускається згідно з нормами Дсту.
  • Продукція, вироблена Компанією затребувана і конкурентоспроможна.
  • Цінова політика компанії орієнтована на інтереси клієнта.
  • Дотримання договірних зобов’язань, термінів і умов поставок — ЗАКОН ДЛЯ НАС!

Виробництво круп та борошна здійснюється на сучасному технологічному обладнанні, яке дозволяє зберегти у готової продукції всі вітаміни та мікроелементи, що благотворно впливають на організм людини.

Все надходить на підприємство сировину, пакувальні і допоміжні матеріали піддаються вхідному контролю якості. Всі сировина проходить багатоступеневий контроль у відповідності з вимогами, розробленими і погодженими в установленому порядку нормативних документів на продукцію. Контроль якості здійснюється на всіх етапах технологічного процесу, починаючи з приймання сировини на склад і закінчуючи відвантаженням готової продукції.

Наше підприємство приділяє особливу увагу сучасним технологіям упаковки та контролю якості продукції на кожному з виробництв. На підприємстві функціонує сучасне продуктивне обладнання, яке забезпечує якісну упаковку круп в поліпропіленові пакети, а борошно в паперові пакети і далі в зручну групову упаковку.

Особливе місце в номенклатурі виробляється нашим підприємством продукції займають ПРОДУКТИ ДІЄТИЧНОГО І ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ. з якими можна ознайомитися в розділі нашого сайту ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Чітке і повне виконання вимог технологічного процесу, сучасне обладнання, використання сучасних методів аналізу дозволяє отримувати високоякісні крупи і борошно ТМ «Добрянські лані».

Короткий опис статті: цільнозернові борошно купити

Джерело: ТОВ «Укрзерно Промтовари», крупа пшенична, ячна, перлова, вівсяна, борошно, рис, горох, продаж, купити, замовити, в Києві, Україна

Також ви можете прочитати