Trablin: Хлібопічка Philips Viva Collection HD9046

14.09.2015

Хлібопічка Philips Viva Collection HD9046/90. Огляд.

Сьогодні я хочу розповісти про нову хлібопічці від Philips, яка поселилася на моїй кухні.

Хлібопічка HD9046/90 — третя хлібопічка, з якою я маю справу, тому певний досвід поводження з ХП у мене є.

Почну з того, що вона чудово вписалася в інтер’єр кухні, тепер мультиварці не так самотньо — який-ніякий, а родич треться тепер про плече.

Що вона з себе представляє і якими відмінностями від попередників володіє.

Упаковка.

Стандартно, для Philips. надійна упаковка. Піддон і кришка з м’якого картону. Що потішило — інструкція, наочно показує, чого і як робити є навіть на самій коробці.

спочатку Я грішним ділом подумав, що доведеться шматок коробки виривати, в якості наочного посібника. Але немає — все теж саме є і в буклеті з рецептами і в тих. описі.

Сама ХП обгорнута в м’який ізолон, як-ніби це дорогий 3D Smart-TV, а зверху упакована поліетиленом. Все надійно зафіксовано скотчем. В коробці агрегат фіксується щільно, що мене дуже порадувало, так як на серце ще не зажила рвана рана від споглядання розбитої вщент кришки мультиварки, яка була упакована не належним чином.

Розміри і управління.

Що ще мене відразу привернуло, так це розміри. У порівнянні з моїм старим Кенвудом, ця хлібопічка займає майже в 2 рази менше місця!

А те, що панель управління винесена вперед і вниз — браво! Її так зручно програмувати, не потрібно витягати шию, подслеповато вдивляючись у монохромний дисплей, ту чи я програму виставив. Тут дисплей підсвічується м’яким синім кольором, приємним для очей і все чітко видно, тому що він внизу і від прямих сонячних променів укритий корпусом самої хлібопічки, тобто дисплей не блікує.

Набір додаткових аксесуарів, в цілому майже стандартний: мірний стакан, мірна ложка, гачок для висмикування змішуючої лопатки з готової буханки (абсолютно непотрібна річ), сама лопатка і стакан для приготування. йогурту .

Програма «Йогурт».

Хлібопічка готує йогурт! Думаю, ви вже здогадалися, що було першим, що я зробив у ній.

А ще я розкрив змову виробників молока. Тепер я точно знаю, чому в пакеті не літр, а 950 грамів! Для йогурту, щоб добити відсутні 50 грамів закваскою, про як!

Всі просто, як двічі два: беремо пакет молока і 50 грамів йогурту, перемішуємо і виливаємо в спеціальний стакан.

Закриваємо кришкою. Ставимо в ХП діжу, в діжу встановлюємо склянку з майбутнім кисломолочним продуктом. У дні склянки є порожнина, якраз для штирька, на який кріпиться лопатка. Виходить термос.

закриваємо Кришку, виставляємо програму йогурт і бажаний час приготування, від 6 до 12 годин. Тиснемо на кнопку «пуск» і йдемо спати.

Вранці склянку з йогуртом витягаємо і бачимо ось таку картину.

Йогурт вийшов густий, однорідний, такий, про який кажуть: «ложка стоїть». Відважувати його немає потреби.

Хлібопічка приготувала йогурт більш якісно, ніж мультиварка. Однак!

З йогуртом розібралися, спробуємо розібратися з хлібом.

Недоліком хлібопічок багато бачать одноманітність форми виробів, що випікаються. Так само до недоліків відносять і непромес борошна — вона має звичай накопичуватися по кутах прямокутної діжі. Але, якщо озброїтися силіконової лопаткою і трохи допомогти агрегату? Ніяких проблем не буде. І хто сказав, що форма цегли — обов’язкова? Сплетіть косу або, наприклад, скачайте тісто в рулет, розріжте його навпіл і скрутіть в спіраль, і ось вже веселий і разудалый рум’яний здоровань на виході! Проявіть фантазію і буде вам щастя.

Якщо розділити тісто на 4 шматки, кожен з яких скачати в ковбаску і укласти на расстойку формуючи з кожної англійську «U», то можна спекти ось такого забавного обалдуя. Програма: французький хліб.

А для таких допитливих експериментаторів, як ваш покірний слуга, ця хлібопічка володіє головною особливістю — індивідуальної програмою. Ви можете самі запрограмувати і час замісу, і отлежки, і час бродіння, і час расстойки і час випічки!

Першим експериментом, виконаним в цій програмі, став недавній фаворит серед тих хлібів, що придумав я сам.

Пшенично-житній хліб на заквасці з яблуком, корицею і цукром мусковадо

Опара з додаванням пюре із запечених яблук з корицею і сиропу з мусковадо.

Тісто

Результат

В силу певних причин (Ашан, Ікея, пошук виноградного листя для долми) у мене не було часу відстежити весь процес бродіння і, відповідно, скорегувати час расстойки, тому я після замісу тіста і короткої отлежки сформовал ляльку, поєднавши і бродіння, і расстойку. 3 години виявилося забагато, тісто злегка перебродило і дах, в результаті, провалилася. Зате квасна кислинка припала вельми до речі, ще більше облагородивши і без того приголомшливий аромат. Кілограм хліба був з’їдений за 1 день.

Ще одна якість.

У неї є ще одна важлива якість, про яку я забув сказати — вона працює майже безшумно. Я спочатку навіть не зрозумів, вона вже місить або просто тупить. Відкрив кришку — місить. Порівняно з моїм стареньким Кенвудом — працює Philips безшумно.

Кілька порад:

1. Для замісу використовуйте холодну воду з холодильника.

У всіх без винятку книгах рецептів для хлібопічок пишеться, що воду треба брати кімнатної температури. Це не так. Якщо вести весь цикл хлебопроизводства в ХП, замішуючи безопарне тісто і слідуючи готовим програмами, то воду треба брати з холодильника. температурою 4. 10С. Заміс тіста в ХП інтенсивний і досить довгий, і якщо брати воду кімнатної температури, то при замісі тісто перегріється. Для миттєвих дріжджів оптимум температури тесту становить 32. 35С. Саме в цьому діапазоні температур буде тісто, якщо брати воду з холодильника. Якщо ж брати воду кімнатної температури, то тісто може нагрітися до 45С, дріжджі помруть (не всі, але велика частина точно, принаймні їх фізична активність точно знизиться в рази). У результаті хліб буде не такий пишний і смачний. І винен буде звичайно виробник.

2. Не печіть з лопаткою.

Прибирайте її перед розстойкою. А штир змастіть антипригарній емульсією. По-перше, хліб вийде більш естетичним і гак не знадобиться, а по-друге ви зможете більш лучче проконтролювати процес розстойки, подформовать хліб так, як вам хочеться.

Звичайно, це дещо «ускладнює» процес, знижуючи ленивость методу «поклав-натиснув-дістав-з’їв». Вирішувати вам. Я з лопаткою не печу і нікому не раджу.

3. Не варіть в хлібопічці варення.

Дуже обережно ставитеся до програми приготування джемів і варення. Річ, звичайно, цікава, але зносостійкість хлібопічки буде неухильно падати з кожним разом. Це я можу стверджувати впевнено, т.к. випробував на собі. У мого кенвуда почала виділятися вироблення, портящая тісто, після декількох експериментів з джемами. Краще ну його, краще ворог хорошого.

Думка моя і необов’язково вірне.

загалом, моя думка про даний продукт Philips вельми і вельми позитивне.

Так, я рекомендую цей продукт. 5 зірок з 5.

Інші огляди кухонної техніки Philips, а так само рецепти страв, в яких вона використана.

Короткий опис статті: хлібопічка філіпс Сьогодні я хочу розповісти про нову хлібопічці від Philips, яка поселилася на моїй кухні. Хлібопічка HD9046/90 — третя хлібопічка, з якою я маю справу, тому певний досвід… хлібопічка філіпс

Джерело: Trablin: Хлібопічка Philips Viva Collection HD9046

Також ви можете прочитати