Виробництво крупи, виробництво борошна, технологія виробництва

02.11.2015

Виробництво крупи, виробництво борошна, технологія виробництва борошна, виробництва борошна, крупорушка, вівсяні пластівці, зернові пластівці, крупоцехи по гречці, крупоцехи по вівсу, лінія пластівців — ТОВ Оліс — технології та обладнання для переробки зерна. www.olis-2.ru

Технологія виробництва борошна, крупи і пластівців

Компанія ТОВ «Оліс» пропонує проектування і впровадження технологій і виробництв по переробці зерна на борошно і крупу, а також будівництво комплексів по очищенню зерна типу ЗАВ-«Нива»-50Б і ЗАВ-«Нива»-25 «під ключ».

Завдяки інноваційним розробкам фахівців нашої компанії є наші млини для виробництва борошна відрізняються високою продуктивністю — від 30 тонн на добу і економічністю.

З особливою увагою при розробці млинів враховується технологія виробництва борошна, що дозволяє впроваджувати сучасні технічні рішення нашої компанії. Саме наші розробки перетворюють виробництво борошна простий автоматизований процес.

Крупоцехи КРУПОРУШКА І УКР2 призначені для отримання круп з гороху, зерна пшениці, проса, кукурудзи, гороху. Для отримання даних круп використовується одне і те ж обладнання, так як технологія виробництва крупи використовується одна і та ж.

  • Результатом переробки даних крупоцехів стають крупи ячні пшеничні, перлові, кукурудзяні, пшоно, а також колотий горох шліфований.

Також нашим підприємством пропонуються крупоцехи для виробництва круп з вівса і гречки. Зважаючи відмінних особливостей виробництва вівсяної крупи гречаної, в процесі їх обробки використовуються різні види обладнання.

Крупоцехи по вівсу і крупоцехи по гречці оснащені спеціальними пропаривателями і вертикальними сушарками. Продумана технологія виробництва дозволяє підвищувати міцність ядра крупи і тим самим виключити її лущення і дроблення в процесі обробки.

У перелік додаткових послуг нашої компанії входять проектування і установка ліній для виробництва пластівців з пшениці, вівса, гречки, кукурудзи та інші Зернові пластівці обробляються і плющатся на спеціальному обладнанні, пропарюють — на пропаривателях, просушуються пластівці — в сушильних шафах.

Короткий опис статті: виробництво борошна Якщо ви хочете організувати виробництво крупи, виробництво борошна, то вам обов’язково варто звернутися до нас за допомогою. Ми допоможемо вам оволодіти технологією виробництва борошна і швидко організувати високоякісне виробництво. виробництво крупи, виробництва борошна, виробництво борошна, технологія виробництва борошна, технологія виробництва борошна, крупи, виробництво, крупорушка, вівсяні пластівці, зернові пластівці, крупоцехи по гречці, крупоцехи по вівсу, лінія пластівців

Джерело:
Виробництво крупи, виробництво борошна, технологія виробництва борошна, виробництва борошна, крупорушка, вівсяні пластівці, зернові пластівці, крупоцехи по гречці, крупоцехи по вівсу, лінія пластівців — ТОВ Оліс — технології та обладнання для переробки зерна. www.olis-2.ru

Також ви можете прочитати