Вівсяна мука: рецепт . ДИТЯЧІ РЕЦЕПТИ, СТРАВИ

27.08.2015

Вівсяна мука: рецепт

Дуже часто в даний час мами стикаються з такою проблемою, як алергія на пшеничне борошно у дитини. При цьому доводиться міняти весь раціон і шукати, вигадувати нові страви для свого чада. Для приготування страв для дітей з алергією на пшеничне борошно можна використовувати, наприклад, вівсяну муку, приготовану в домашніх умовах.

Як зробити вівсяну муку?

Вівсяну муку можна приготувати з вівсяних пластівців. Краще вибрати дрібні вівсяні пластівці швидкого приготування.

Молоти вівсяні пластівці найзручніше на кавомолці. У мене вона вбудована в комбайн. Насипати потрібно не більше 2/3 ємності, щоб якість помелу було хорошим. Швидкість обертання і час визначають якість помелу борошна. Чим довше молоти — тим дрібніше буде мука.

Завдяки потужному подвійним лезу вівсяні пластівці швидко перетворюються в борошно. За один раз я смалываю пачку вівсяних пластівців дрібними порціями і зберігаю вівсяну муку в герметично закритій ємності для сипучих продуктів.

Якщо у вашої дитини алергія на пшеничне борошно, не зневіряйтеся, а просто у всіх стравах замініть її на вівсяну муку.

Що приготувати з вівсяної муки?

М’ясні страви: відбивні зі свинини або курки. тушкована печінка. риба в клярі — скрізь без проблем можна використовувати для панірування вівсяну борошно власного приготування.

Випічка: кекси з вівсяної муки. пиріг з вівсяним борошном і родзинками в шоколаді. вівсяне печиво. вівсяні млинці і оладки на вівсяному борошні. Важливо пам’ятати, що вівсяна мука через 3-5 хвилин починає розбухати, і тісто густіє прямо на очах. Тому додавати її потрібно потроху, щоб тісто було не дуже крутим.

Страви з сиру: сирники і сирник з козячого сиру з вівсяним борошном.

І це тільки невеликий перелік страв, які можна приготувати для дітей з алергією на пшеничне борошно.

Пробуйте, експериментуйте і не впадайте у відчай — завжди повинен бути вихід з будь-якої ситуації.

Короткий опис статті: вівсяне борошно Вівсяне борошно: рецепт. І варіанти приготування звичних страв з додаванням вівсяної муки. Вона відмінно підходить для дітей алергіків. Вівсяна мука, рецепт,

Джерело: Вівсяна мука: рецепт | ДИТЯЧІ РЕЦЕПТИ, СТРАВИ

Також ви можете прочитати