Взуття оптом в Одесі, Світ взуття . Купити взуття оптом в Україні

20.09.2015

Пропонуємо купити взуття оптом!

Раді Вас вітати в нашому інтернет магазині «Світ взуття» — Взуття оптом. Ми вже довгий час працюємо в цій сфері і можемо запропонувати Вам великий асортимент жіночого, чоловічого та підліткового взуття.

Замовлення відправляються до 12:00, тому необхідно оплачувати до 10:00.

КАТЕГОРІЇ ТОВАРІВ

Погодьтеся, важливіше не кількість балеток, кросівок, черевика, босоніжок або туфля, а вартість і якість. І ці чинники є в нашому оптовому інтернет-магазині.

ми Знаходимося на півдні України, біля самого великого оптового ринку 7 км. Взуття в Одесі ви завжди можете купити за хорошими цінами, у нас же на оптовому складі ціни ще нижче.

Але не завжди зручно залишати свій магазин і їхати за покупками в інше місто. І ми розуміємо це. Розуміючи швидкий темп життя, ми пропонуємо Вам зробити замовлення не відриваючись від роботи. Можете скористатися доставкою товару у Ваше місто.

При виборі компаній з перевезення ми акцентували свою увагу на якості доставки і ціною. На даний момент ми співпрацюємо з такими компаніями доставок як «Нова Пошта», «Міст Експрес», «Автолюкс» і «Гюнсел».

В середньому доставка 1 ящ. коштує 15-20 грн. Терміни доставки залежать від Вашого міста. В більшість міст України товар приходить на наступний день після відправки. Максимальний строк доставки-3 дні.

відповідально Підходите до вибору постачальника оптової взуття.

Ласкаво просимо до нас! Бажаємо відмінних покупок!

Короткий опис статті: куплю борошно оптом Взуття оптом в Одесі за низькими цінами в Україні. Доставка у всі міста України. Співпрацюючи з нами Ви отримаєте дешеву взуття. Купити взуття оптом в Одесі не проблема — ми продамо вам взуття і подбаємо про доставку в Київ, Харків, Донецьк, Львів, Дніпропетровськ — в будь-яку точку України. Купуйте взуття за оптовими цінами у нас. взуття оптом, взуття оптом Одеса, купити взуття оптом Одеса, купити взуття оптом в Україні, балетки оптом, оптовий продаж взуття, спортивне взуття оптом, 7 км взуття оптом, взуття оптом в Одесі

Джерело: Взуття оптом в Одесі — Світ взуття | взуття оптом в Україні 7 км — інтернет магазин взуття оптом

Також ви можете прочитати