Як можна приготувати хліб без глютену, або чим замінити глютен .

15.08.2015

Як можна приготувати хліб без глютену, або чим замінити глютен

Вітаю друзі і читачі блог цікаво про Франції. Сьогодні спробую ка вам розповісти всі принципи приготування хліба без глютену. і як я це розумію доживши до сьогоднішніх днів. Справа в тому що в нашій родині є одна людина, якій не можна зовсім їсти хліб з вмістом глютену, цей хліб продається скрізь. Але якщо так то можна приготувати тепер хліб без глютену завжди самої.

Хочу попередити, особливо тих хто вирішить приготувати такий хліб без глютену в перший раз, смак цього хліба ніколи не буде схожий за смаком на звичайний хліб, який виготовляється з простої пшеничного борошна. Справа напевно в цьому самому глютену. Але от як то так, і по іншому мабуть ніяк не можна. Для приготування тіста такого хліба використовується абсолютно різна борошно, але тільки яка не містить зовсім глютна.

Сьогодні багато суперечок виникає з приводу кукурудзяного борошна. Начебто сам злак не містить глютену так якого, але знайте, що багато людей, які не переносять сам глютен, можуть не переносити і кукурудзяну муку. Таке визначив першим, за допомогою проб і помилок, Французький лікар, що завжди дотримувався принципу правильного харчування, для виправлення багатьох хвороб.

У нас як раз такий випадок, і тому в рецептах на моєму блозі не зустрінете рецептів містять кукурудзу або кукурудзяне борошно. Для приготування тіста без глютену, можна користуватися рисовим борошном, гречаної, кокосової, лляної борошном, нутовой борошна, соєвого ну і там ще деякі. Так як ми знаємо, що при приготуванні хліба з пшеничного борошна, хліб потім за глютену виходить дуже пишним, і пористим, то звичайно без глютеновый хліб не буде таким.

Звичайно тісто теж підніметься але не до таких розмірів. Але ж нам хочеться що б хліб вийшов дуже красивим, і трохи більше скидався на наш звичний хліб. Для того що б хліб піднявся більше, ми можемо, якщо у вас звичайно бажання виникне, скористатися деякими добавками. Тобто можна сказати ми замінюємо глютен.

Чим замінити глютен : Це може бути гуарова камедь, ксантанова камедь, борошно тапіоки, Псиллиум – це насіння індійського подорожника. Але ви повинні знати, що і ці добавки можуть бути не сприйняті вашим організмом, так як мова йде про людей у яких які-небудь проблеми зі здоров’ям. А значить ними можна просто зовсім не користуватися. Хоча подивіться на фото, як змінюється розмір хліба при испоьзовании того чи іншого замінника.

Так, до речі, значно поліпшується структура хліба, і він стає набагато приємніше, ну якщо ви не можете собі дозволити додати в ваш хліб перерахованих вище добавок, то можна обійтися однією столовою ложкою перемеленого дружин жабри, або лимонного соку, 300 грамів борошна. Тісто в такому випадку стає більш еластичним. Можна звичайно пекти хліб тільки з борошном і додати дріжджі що б тісто зійшло.

Для того що б тісто зійшло, можна скористатися й іншими способами, ну крім класичного способу, додавання дріжджів, або питної соди. Звісно ж, але ось останнім часом стали популярним користуватися більш натуральними способами, так як сьогодні кажуть що тремтіння як самі по собі продукти дуже шкідливий для нашого здоров’я, але якщо дріжджі натуральні, то звичайно думаю що користуватися ними все таки можна.

Другий спосіб для того що б наш хліб піднявся, це закваска, а ось з третім способом я познайомилася зовсім недавно. Це приготування своїх особистих дріжджів з допомогою дріжджів які у вас є в наявності, для цього необхідно дріжджі, і трохи часу. Не знаю, чи буде популярний такий спосіб приготування дріжджів у нас, але у Франції люди ним користуються. Думаю якщо вам буде цікаво, то про нього я розповім пізніше. А на сьогодні поки що все. Вам напевно була цікава ця стаття, і ви тоді поділіться їй в соціальних мережах, нехай ваші друзі шанують, можливо, їм буде цікава тема.

Enter your email address:

Короткий опис статті: хліб з кукурудзяного борошна Як можна приготувати хліб без глютену, або чим замінити глютен Як можна приготувати хліб ,Смачні дієтичні страви Франції,Про здоров’я Франції

Джерело: Як можна приготувати хліб без глютену, або чим замінити глютен | Цікаве про Франції

Також ви можете прочитати