Як правильно користуватися хлібопічкою

17.09.2015

Як правильно користуватися хлібопічкою

Опубліковано 21.02.2014 | Автор: Скарбничка Господаря

Зовсім недавно з’явилися у продажу такі кухонні агрегати як хлібопічки. І якщо вміти ними користуватися, то можна хоч кожен день насолоджуватися смачною домашньою випічкою. За людей вони думати звичайно не можуть, але спростити життя господині можуть запросто.

Якість випічки залежить від моделі хлібопічки, якості інгредієнтів, їх дозування і температури.

Щоб отримувати хорошу випічку і без проблем користуватися цією диво-технікою потрібно дотримуватися вам наших порад.

Варто знати, що на роботу хлібопічки впливає температура повітря в приміщенні. Наприклад, в літній час при жаркій погоді або знаходженні цієї машинки в сильно спекотної кухні варто очікувати, що ваш хліб підніметься набагато вище звичайного і при невеликій температурі взимку – навпаки.

Нормального розміру хліб виходить при температурі в приміщенні від 19 до 24 градусів. В зимовий час при приготуванні хліба, воду, яку збираєтеся використовувати необхідно відстояти протягом 35-40 хвилин в кімнаті і тільки потім використовувати її. Також варто вчинити і з інгредієнтами, які до цього перебували в холодильнику.

Всі інгредієнти для випічки потрібно використовувати кімнатної температури, за винятком тих, які вимагаються для швидкої випічки, тому що для такого типу випічки необхідні підігріті інгредієнти. Важливо поміщати в хлібопічку інгредієнти в зазначеному порядку. Сухі дріжджі необхідно поміщати разом з сухими інгредієнтами (наприклад, з борошном або сухим молоком) до перемішування.

Також важливо дотримуватися точні дозування і небажано замінювати один інгредієнт іншим. Зазвичай в комплект хлібопічки входять спеціальні мірні ложки і стаканчики. Важливо використовувати лише свіжі продукти. особливо свіжими повинні бути такі продукти як молоко, масло, овочі та фрукти.

Що стосується жирів і олій, то їх не варто додавати у випічку у великих кількостях, краще покласти на кілька грамів менше, ніж більше, інакше випічка вийде важкою і щільною. Вершкове масло твердої консистенції потрібно нарізати на дрібні шматочки, а взагалі краще всього використовувати м’яке.

Для додання вишуканого аромату фруктового хлібу одну частину води можна замінити апельсиновим, яблучним або ананасовим соком. А якщо випікаєте звичайний хліб одну частину води можна замінити водою з-під варіння картоплі, в ній міститься крохмаль – а це хороший джерело харчування для дріжджів. Такий хліб дуже добре підходить, має приємний смак і здатний довго зберігатися.

Для посилення аромату в тіста можна додавати часник, цибулю, моркву і цукіні. Але якщо ви надумали додавати ці продукти, але необхідно на кілька мілілітрів зменшити кількість води, адже ці овочі і так містять воду.

Не варто перевищувати кількість інгредієнтів, які вказані в рецепті, адже це може призвести до поломки машини.

Якщо хліб погано піднімається, то спробуйте використовувати відстояну або кип’ячену воду. Зазвичай хліб підходить погано, якщо у воді міститься багато фтору і хлору, а також при жорсткій воді. Завжди перевіряйте тісто після перемішування, якщо щось не так, підключіть дерев’яну або гумову лопатку, щоб вчасно перемішати.

Якщо хлібопічка працює з напругою, значить тісто дуже густе, можна додати кілька ложок води, а якщо рідке і вже видно, що з нього хліб не вийде, то необхідно додати трохи борошна.

не Можна часто відкривати кришку під час підходу та випікання хліба, інакше це порушить весь процес і в результаті хліб вас не порадує своїм смаком і якістю.

Короткий опис статті: як користуватися хлібопічкою Як правильно користуватися хлібопічкою Опубліковано 21.02.2014 | Автор: Скарбничка Господаря Зовсім недавно з’явилися у продажу такі кухонні агрегати як хлібопічки. І якщо вміти ними користуватися хлібопічкою

Джерело: Як правильно користуватися хлібопічкою

Також ви можете прочитати