Як спекти хліб в хлібопічці, білий і смачний. Рецепт з фото

26.09.2015

Як спекти білий хліб в хлібопічці

Пекти хліб в домашніх умовах почали ще наші предки. Особисто у моєї бабусі в селі була російська піч, у якій вона не тільки пекла хліб, але і готувала багато інших дуже смачних домашніх страв. Мама пекла хліб в духовці і наскільки я пам’ятаю, цей процес займав у неї багато часу і вимагав певних навичок. Останнім часом на кулінарних сайтах можна знайти багато рецептів по випічці хліба в диво-агрегат — хлібопічці. Коли вперше я спробувала спекти хліб вдома в хлібопічці, в успіх цього підприємства мені не дуже вірилося. Але у мене все вийшло і перший млинець виявився зовсім не глевким. І в підтвердження своїх слів хочу провести маленький майстер-клас з випікання звичайного білого хліба в Хлібопічка ORION OBM-42W.

Необхідні для приготування інгредієнти:

  • сухі дріжджі — 2 чайні ложки;
  • сіль — 0,5 чайної ложки;
  • цукор — 1 столова ложка з гіркою;
  • куряче сире яйце — 1 штука;
  • вода — 250 грамів (можна замінити розведеним молоком);
  • борошно пшеничне (вищий гатунок) — 400 грам;
  • хлібопіч.

Як спекти смачний хліб в хлібопічці — фото рецепт:

В контейнер хлібопічки вставляємо якір для замішування тіста.

Кладемо в нього дріжджі, сіль і цукор в зазначених пропорціях.

Вбиваємо тільки білок яйця, жовток в приготуванні тіста для хліба брати участь не буде.

Вливаємо воду і додаємо борошно. Пропорції потрібно дотримуватися дуже строго, інакше тісто може не піднятися, або хліб вийде сирим всередині.


Тепер залишилося тільки правильно виставити режими. Кришку хлібопічки закриваємо щільно, до клацання. Натискаємо кнопку Меню для вибору потрібного режиму випікання, коли на дисплеї не з’явиться цифра «1», це означає, що включений режим для випічки класичного хліба.

Кнопкою «Розмір буханки» вибираємо 0,5 кг, (пропорції кількість наших інгредієнтів розрахована саме на цей розмір).

Колір кірочки — середній — вибираємо натисканням відповідної кнопки.

Натискаємо кнопку «Старт». Далі всю роботу виконає хлібопіч.

Приблизно через годину вашої хлібопічки знадобиться ваша допомога. Після того, як тісто буде вымешено і встигне один раз підійти, хлібопічка видасть звуковий сигнал. Вам потрібно буде вийняти з неї якір, інакше хлібець спечеться разом з ним. Нічого в цьому страшного немає, але тоді вам доведеться чекати, поки домочадці з’їдять цю хлібину, спекти новий хліб без замісу тіста якорем буде вельми проблематично. Після цього хліб проведе в хлібопічці ще близько двох годин.

Короткий опис статті: хліб в хлібопічці Хочете дізнатися, як спекти хліб в хлібопічці, щоб він вийшов смачний і процес не відняв багато часу? Ділюся своїм досвідом у майстер класі з фото з кроків… як спекти хліб в хлібопічці,білий хліб в хлібопічці

Джерело: Як спекти хліб в хлібопічці — білий і смачний. Рецепт з фото

Також ви можете прочитати