Як спекти хліб з кукурудзяного борошна в хлібопічці?

09.10.2015

Як спекти хліб з кукурудзяного борошна в хлібопічці?

Питає Mamma mia 21 вересня 2012, 13:22

Як спекти хліб з кукурудзяного борошна в хлібопічці?

У мене на дачі є хлібопічка. в якій все літо іноді навіть двічі на день печу хлібець. Можу з усією відповідальністю сказати, що в інструкції по застосуванню цього побутового приладу є різні рецепти. В тому числі і хліб з кукурудзяного борошна.

Спробую згадати на пам’ять рецепт з кукурудзяного борошна.

Встановіть режим «Швидкого приготування», закладіть інгредієнти в наступній послідовності:

молоко — половина склянки сухого молока, або 1 склянку 2,5%;

3 яйця,

1/3 склянки рослинного масла;

1 чайна ложка солі;

3 склянки кукурудзяного борошна/ніжніше хліб виходить, якщо борошно покласти в рівних частинах пшеничного та кукурудзяного, по півтори склянки/;

1/4 частину склянки цукру;

5 чайних ложок розпушувач.

Готовий хліб вийняти з хлібопічки і дати охолонути.

На основі цього ж рецепту можна спекти кекс, для цього рослинне масло замінити на 50 грам вершкового масла і додати 1/2 частину склянки родзинок, або подрібненої кураги, або цукати.

Ось ще про що хотілося б сказати!

Якщо у Вас все ж є книжка з рецептами, але немає рецепти випічки з кукурудзяного борошна, подивіться і порахуйте об’єм форми Вашої хлібопічки.

У мене хлібопічка з великим об’ємом форми. Але бувають хлібопічки з меншим об’ємом форми, в цьому випадку мій рецепт треба зменшити рівно настільки, щоб по вазі збігся набір закладених продуктів.

Кукурудзяна мука не містить глютену, так само як рисова і гречана, у зв’язку з цим таку випічку можна їсти людям — страждають на діабет і при безглютенових дієтах.

Подивитеся ще за посиланням тут різний хліб.

Короткий опис статті: хліб з кукурудзяного борошна Які інгредієнти і в яких пропорціях? Що ще можна спекти з кукурудзяної муки? Наскільки корисна кукурудзяна мука? хлібопічка хліб

Джерело: Як спекти хліб з кукурудзяного борошна в хлібопічці?

Також ви можете прочитати