Як вибрати хорошу хлібопічку за функціями

30.09.2015

Як вибрати хорошу хлібопічку

Мабуть, кожна господиня мріє про хлібопічці. Ще б, адже завдяки їй ви зможете випікати смачний хліб, який буде видавати свій чудовий аромат по всій квартирі, а коли ви кусаєте скибочку домашнього хліба – цей смак неможливо передати словами. У сьогоднішній нашій статті ми хочемо розповісти вам, як правильно вибрати хлібопічку.

Домашній хліб з хлібопічки ніколи не зрівняється з магазинним, так як домашній хліб завжди теплий, а головне — дуже смачний, так як зроблений будинку. Крім випікання хліба, хлібопічки мають ряд додаткових можливостей. Наприклад, хлібопічка може замісити тісто, що стане в нагоді не тільки для хліба, але і для приготування іншої випічки.

Технічні характеристики хлібопічок

З якого матеріалу купувати хлібопічку

Перше, на що потрібно орієнтуватися при виборі хлібопічки – її матеріал. Практично всі хлібопічки виробляють з двох типів матеріалів: пластику та нержавіючої сталі.

Пластик — простий і дешевий матеріал, а головне легкий. Тому, моделі хлебопечей зроблених із пластику, на порядок дешевше своїх нержавіючих побратимів.

Хлібопічки з нержавіючої сталі дорожче пластикових, при цьому трохи важче. Вважається, що хлібопічки з нержавіючої сталі більш міцні та довговічні.

На думку майстрів, які працюють в сервісному центрі і практично кожен день стикаються з ремонтом хлібопічок, особливої різниці між пластиком і нержавіючої сталлю – ні. Обидва ці матеріали мають свої переваги і недоліки, і під дією високих температур можуть деформуватися. Тому, при виборі матеріалу хлібопічки, необхідно звернути увагу на її якість. Дешева і неякісна хлібопічка, з пластику або з нержавіючої сталі — не буде мати ніякого сенсу. Якщо ж хлібопічка якісна, то відповідно і пластик нержавіюча сталь будуть в ній якісними.

Форма для випічки

Оглянувши зовнішню частину хлібопічки – переходимо до внутрішньої, там ви відразу побачите форму для випічки (відерко). Форми для випічки бувають зроблені з двох типів матеріалів: сталі та алюмінію. Безсумнівно, віддати перевагу краще хлібопічці, яка буде комплектуватися формою із сталі. Але тут є один нюанс, форма повинна обов’язково мати антипригарне покриття, щоб ваша випічка не подгорала, і її було легко витягувати з форми.

Який фірми вибрати хлібопічку

Дуже важливо правильно вибрати фірму хлібопічки. Велика кількість техніки проводиться з одних і тих же деталей і на одних і тих же складальних цехах, тільки мають різні наклейки фірм. Даний факт має місце бути, тому намагайтеся купувати техніку у великих мережах магазинів побутової техніки, де гарантують якість товару. Найбільш кращими на сьогоднішній день виробниками хлібопічок є фірми:

 • Gorenje;
 • LG;
 • Panasonic;
 • Philips;
 • Scarlett;
 • Zelmer.

  Потужність хлібопічки

  Наступний параметр, на який необхідно звернути увагу – потужність. Від потужності хлібопічки залежить час випічки. Чим вище споживана потужність хлібопічки, тим швидше вона зможе замісити тісто і випекти хліб. Але при цьому врахуйте, що висока потужність хлібопічки збільшує витрату електроенергії і може призвести до негативних наслідків, якщо у вас в квартирі стара і слабка проводка. Особливо гнатися за показником потужності не варто, все залежить від ваших завдань і вимог до хлібопічці. Якщо ви хочете просту модель, в завдання якої входить тільки випічка хліба, і швидкість випікання вам не потрібна, то потужності 700 Вт буде цілком достатньо. Якщо ви хочете більш функціональну хлібопічку і будете їй часто користуватися, то, звичайно ж, краще віддати перевагу більш потужним моделям від 1200 Вт.

  Наявність таймера в хлібопічці є обов’язковим. Завдяки таймеру ви зможете відстрочити час запуску випічки хліба, що дуже зручно. Таким чином, ви зможете встановити час випічки хліба у необхідний для вас час. Наприклад, це дуже зручно робити на ніч, перед сном: ви виставляєте таймер, щоб хліб був готовий до 6:00, і коли ви до цього часу прокинетеся, вашу сім’ю буде чекати гарячий, свіжий і ароматний хліб. Врахуйте, що таймер в хлібопічці повинен бути розрахований не менш ніж на десять годин.

  Кількість програм (режимів)

  Завдяки великій кількості програм в хлібопічці ви зможете регулювати тривалість і сам заміс тесту, час випікання хліба та температуру. Звичайно ж, чим більше режимів, тим зручніше і функціональніша буде ваша хлібопічка. Але при цьому не варто гнатися за максимальною кількістю режимів. Проаналізуйте всі режими які можуть включати в себе хлібопічки — які режими ви плануєте використовувати, з такими і купуйте хлібопічку. Чим більше функцій у хлібопічці, тим дорожче вона буде коштувати, а якщо ви не плануєте використовувати більшість із функцій, то і сенсу переплачувати немає.

  Функції хлібопічок

  Хлібопічка з функцією замісу тіста дозволяє позбавити вас від необхідності самостійного замісу тіста, так як вона зробить це за вас. Хлібопічки без цієї функції лише виробляють випічку готового тіста, заміс якого робите ви.

  Завдяки функції замісу тіста в хлібопічці, вам потрібно буде висипати всі необхідні інгредієнти у форму для випічки, виставити необхідний режим роботи і все. Хлібопічка сама замісить тісто, почекає поки воно підніметься» і після цього почне його випічку – погодьтеся як це зручно, чи не правда!?

  Крім того, дану функцію можна використовувати не тільки для випічки хліба, але і для приготування іншої випічки, наприклад піци, пирогів або пиріжків. Для цього в хлібопічці є спеціальні режими, які дозволяють вибрати режим замісу тіста, а точніше його щільності.

  Хлібопічка з функцією багет

  Функція багет дозволяє випікати в хлібопічці французький батон багет. Багет має хрустку скоринку і м’яку середину.

  Приготування варення

  Варто також відзначити наявність в хлібопічці функції приготування варення. Дана функція полягає в наступному: ви засинаєте свіжі і вимиті фрукти в форму, засинаєте туди необхідну кількість цукру, запускаєте режим приготування варення і через певну кількість часу ви отримуєте смачний джем.

  Перевага даного режиму, порівняно з традиційним способом приготування, полягає в тому, що при ньому варення не піддається сильній термічній обробці, а завдяки цьому в ньому зберігається велика кількість вітамін. Але врахуйте, що кількість приготавливаемого в хлібопічці варення не так вже й велика, але його цілком вистачить на кілька днів.

  Вибір кольору скоринки

  Якщо ви є гурманом, то зверніть увагу на наявність функції: вибору кольору скориночки. З її допомогою ви зможете встановити ступінь піджареної скоринки: світлу, середню або хрустку темну.

  Приготування кексу

  Програма для приготування кексу дає можливість випікати в хлібопічці кекс. Якщо вам необхідна ця функція, то зверніться до консультанта, щоб у вибраній вами моделі хлібопічки була можливість не тільки випічки кексу, але і замісу тіста для нього.

  Приготування солодкої випічки

  Програма для приготування солодкої випічки дозволить вам готувати в хлібопічці булочки та іншу випічку з додаванням цукру, горіхів, родзинок і кураги. У хлібопічках, де немає цієї програми, солодка випічка може не вийти, так як додаються солодкі компоненти будуть просто підгоряти.

  Для солодкої випічки в хлібопічці повинен бути диспенсер, у функції якого входить автоматичне додавання різних інгредієнтів в процесі приготування.

  Можливість підтримання температури

  Дана програма дозволяє хлібопічці підтримувати температуру, після того як буде випечено хліб. Це дуже зручно коли хліб приготувався, але ви ще не сідайте за стіл, таким чином, це дозволить вам через деякий час дістати хліб з хлібопічки і він буде гарячим, а не остившім.

  Як вибрати хорошу хлібопічку

  При виборі хлібопічки зверніть увагу на якість її складання. Всі стики повинні бути рівними, міцними і без зазорів.

  Також варто згадати про довжині мережевого шнура. Більшість моделей мають мережний шнур довжиною 1 метр. В виду того, що хлібопічки є стаціонарним пристроєм, то, як правило, шнур більшої довжини не потрібен.

  Рекомендуємо дізнатися у консультанта, в якій послідовності необхідно засипати продукти у форму, для приготування хліба. Якщо спочатку треба засипати рідкі продукти, а після сухі, то це буде сприяти більш швидкому зносу гумового ущільнювача між відерцем і обертовим валом. З-за того, що гумовий ущільнювач може швидко зсихатися, можливо, попадання масла в тісто і інших негативних наслідків, з-за чого вам доведеться часто відвідувати сервісний центр. Для того щоб продовжити термін служби хлібопічки, інгредієнти повинні заспаться в наступній послідовності: спочатку сухі продукти, потім рідкі.

  Яку вибрати хлібопічку

  Досить часто ви пишіть: допоможіть вибрати хлібопічку для дому. Далі ми постараємося вам допомогти здійснити правильний вибір.

  Яку дешеву модель хлібопічки вибрати

  Короткий опис статті: вибір хлібопічки Яку вибрати хлібопічку. За якими параметрами вибирати хлібопічку. Функції хлібопічок. Поради щодо вибору хлібопічок. хлібопічка як вибрати хлібопічку яку вибрати, яку вибрати хлібопічку, як правильно вибрати хлібопічку, функції хлібопічки, як вибрати хорошу хлібопічку, хлібопічка з функцією житній хліб, яку краще вибрати хлібопічку, хлібопічка з функцією багет, які функції виконує хлібопічка, якої фірми вибрати хлібопічку, допоможіть вибрати хлібопічку, хлібопічка з функцією замісу тіста

  Джерело: Як вибрати хорошу хлібопічку за функціями

 • Також ви можете прочитати