Як зробити рисову муку . Жіночий Санкт-Петербург

10.12.2015

Популярне


Борошно має велику кількість різновидів. У цьому можна переконатися, підійшовши в хлібному відділі до стелажу з різними типами хліба. Однією з таких різновидів є рисова мука, яка останнім часом стала досить популярною. Її можна зустріти на різних виробництвах харчової галузі. Без неї неможливо зробити ковбасу, а так само деякі молочні найменування продукції. Її можна зустріти в кондитерському цеху, в сухих сніданку, без неї не дбають деякі сорти вафель. Але рисова мука – це не прерогатива промисловості в цілому. Її можна зробити і в домашніх умовах. Для цього потрібен буде, власне, рис і будь-подрібнювач.

Як зробити рисову муку

Для рисового борошна підійде не кожен рис, а тільки полірований. У складі борошна, в основному, є легкі компоненти. Вироби з рисового борошна чудово сприймається шлунком, в якому немає ні ваги, ні тривоги, ні якого-небудь дискомфорту. Вона застосовується для приготування соусів, а так само випічки хліба. Рисове борошно є прекрасним замінником житнього і пшеничного борошна. Вироби з неї мають дуже хрустку ніжну шкірку. Причому смакові якості рисової муки набагато краще ніж смакові якість пшеничного борошна. Азіати дуже люблять застосовувати своє кулінарне мистецтво і особливо в кулінарії.

Врахуйте, що рис дуже любить вологу. Тому при приготуванні тіста з рисового борошна потрібно додавати більше яєць. Вироби з рисового борошна чудово засвоюються, тому деякі віддають перевагу рисову муку пшеничного чи гречаного. Найбільш найкраща рисова мука – дуже дрібна. При виготовленні чого-небудь з рисової муки її треба додавати багато менше, а води – багато більше, ніж при виготовленні великої страви. Вироби з дріжджів з рисовим борошном не сумісні. Будь-який виріб з рисового борошна потрібно піч трохи довше, ніж «пшеничне» виріб. Найголовніше призначення рисового борошна – це приготування випічки для людей з хворим шлунком і кишечником, оскільки дуже часто зустрічаються випадки, коли після прийняття їжі з хлібом з пшеничного борошна, пацієнтам ставало гірше.

Короткий опис статті: рисове борошно Борошно має велику кількість різновидів. У цьому можна переконатися, підійшовши в хлібному відділі до стелажу з різними типами хліба. Однією з таких різновидів є рисове борошно, кото рисової, дуже, рисова, можна, потрібно, різновидів, Вироби, пшеничного, є, ніж, хліба, зробити, деякі, Однієї, переконатися, має, чудово, шлунком, більше, смакові

Джерело: Як зробити рисову борошно » Жіноча Санкт-Петербург

Також ви можете прочитати