Яка хлібопічка краще! ТОП 5 найкращих хлібопічок, VIP Lady

18.09.2015

ТОП 5: найкращі хлібопічки

Приготувати смачний рум’яний хліб можна в печі або духовці, а можна використовувати для цих цілей сучасний кухонний електроприлад — хлібопічку. Ця диво-машина дійсно здатна на багато що. Вона змішає інгредієнти, замісить тісто, дасть йому підійти, спече хліб і навіть повідомить вам про те, що процес приготування підійшов до свого завершення.

Моделей хлебопечей багато і кожен поважаючий себе виробник кухонної техніки пропонує споживачеві свою хлібопічку зі стильним дизайном і широким набором додаткових функцій. Не дивно, що в цьому різноманітті легко загубитися. VipLady постарається дати вам максимум корисної інформації, яка допоможе визначитися, яка хлібопічка краще.

Давайте розберемося, чи дійсно приготування в хлібопічці настільки просто, що з цим можуть впоратися навіть аутсайдери кулінарії?

Почнемо з того, що кожна хлібопічка володіє базовим набором основних функцій. Залежно від виробника, прилад може мати від 3 до 17 різних режимів випічки. Випічка хліба в хлібопічці може проводитися по одній з декількох програм, кожна з яких складається з певного набору операцій, які відрізняються часом замісу і випікання, а також температурою.

В хлібопічці можна спекти хліб з різним ступенем підрум’янення, для цього в багатьох моделях є функція вибору кольору скориночки. До базових функцій будь хлібопічки можна віднести також функцію замісу дріжджового, бездріжджового, млинцевого тесту.

Сучасні моделі хлебопечей відрізняються широкими додатковими можливостями. Вони можуть випікати хліб з різними добавками, при цьому, самі додають в тісто або дають сигнал коли це потрібно зробити вам. Можуть готувати джем, пекти кекси, паски, дієтичні бездріжджові булки, хліб з різних видів борошна — житнього, кукурудзяного, гречаного, а також мають різні програми солодкої випічки.

Практично в кожному приладі влаштований таймер, який дозволяє відстрочити початок програми приготування в хлібопічці на певний час. Багато моделі хлебопечей, як і більшість сучасних електроприладів, мають захист від перепаду напруги, блокуються «від дітей» і автоматично відключаються при перегріві.

Це по функціоналу. А що стосується технічних характеристик хлібопічок, то слід зауважити, що вони бувають різними по дизайну, конструкції, розмірів і потужності, а також відрізняються за матеріалом виготовлення корпусу (пластик або метал) і форми для випічки (алюміній, неіржавіюча сталь, з тефлоновим покриттям).

Для зручності випічки хліба в хлібопічці і подальшого догляду деякі моделі комплектуються знімними кришками. Також мають вбудований диспенсер — спеціальний відсік для добавок, які подаються в тісто автоматично. В основному хлібопечі розраховані на приготування хліба вагою до 1 кг, але є моделі, які готові спекти хліб вагою до півтора кілограма.

Вибираючи хлібопічка бажано враховувати і місце її основної дислокації, оскільки хлібопічка — досить габаритний прилад і краще, якщо для неї на кухні виділиться постійне місце.

Яка хлібопічка краще? Природно та, яка повністю відповідає вашим уподобанням і вашого темпу життя. Вибирайте. Вам користуватися — вам і карти в руки.

Якщо ви ще не придбали хлібопічку, пропонуємо ТОП-5 найбільш популярних на сьогоднішній день моделей хлебопечей:

1. Panasonic SD-ZB2502BTS

Короткий опис статті: хлібопічка Хочеш купити хлібопічку, але не знаєш яка з них краще?! Ми зібрали для тебе 5 найкращих моделей, які без клопоту допоможуть приготувати смачний хліб яка хлібопічка краще, найкращі хлібопічки, рейтинг хлібопічок

Джерело: Яка хлібопічка краще! ТОП 5 найкращих хлібопічок — VIP Lady

Також ви можете прочитати