Яку вибрати хлібопічку? Хороша хлібопічка. Функції хлібопічки

17.09.2015

Яку вибрати хлібопічку? Хороша хлібопічка. Функції хлібопічки

Вітаю, читач!

Якщо Ви не знаєте, яку вибрати хлібопічку. ця сторінка для Вас. З неї Ви дізнаєтеся, якою має бути хороша хлібопічка, і які функції повинні в ньому бути присутнім. Отже, приступимо.

В першу чергу хочеться розповісти про пристрій і принцип роботи хлібопічки. Вона складається з корпусу (в бюджетних моделях він пластиковий, а в дорогих – металевий), внутрішнього простору, яке називають «духовкою». «Духовка» зроблена з металевих стінок, уздовж яких розміщені Тени.

Процес випічки дуже простий: Ви завантажуєте у ємність за рецептом інгредієнти, виставляєте потрібну програму на панелі управління. Хлібопічка сама перемішати компоненти, дасть настоятися тесту, замісить його і випече хліб.

На самому початку при виборі хлібопічки необхідно визначитися з кількістю споживаного хліба і простором для розміщення приладу на кухні. Хлібопічки розрізняються вагою готового хліба (від 450 р. до 1500 р.). Хороша хлібопічка має можливість вибрати вагу. Наприклад, у Вас прилад розрахований на 1500 р. а Вам треба спекти 500 р. Щоб не замішувати тісто на 1500 р. треба виставити вага на 500 р. хлібопічка, виходячи з потрібної ваги, вкаже Вам, яку кількість продуктів необхідно завантажити в ємність. Це дуже зручно.

Потужність сучасних хлібопічок лежить в діапазоні від 450 до 860 Вт. Чим більша потужність, тим вище продуктивність, але разом з цим зростає витрата електроенергії. Наприклад, при потужності 550 Вт за 6 годин витрачається 3 кВт. Зазвичай хліб готується від 3 до 6 годин, тому в прикладі я взяв максимальний час циклу.

Хлібопічки різняться один від одного вагою і габаритами. Тому при покупці Ви точно повинні знати, в якому місці на кухні встановити прилад. Хлібопічки мають або вертикальну або горизонтальну конструкцію. Фахівці запевняють, що хліб краще піднімається у вертикальній витягнутої формою.

Для кращого замісу тіста в деякі моделі встановлюють другий ножа. Завдяки цьому, тісто рівномірніше замішується.

Тепер перейдемо до функцій хлібопічок. Базові функції хлібопічки. ступінь піджареної скоринки (світла, середня, темна), заміс тіста різної консистенції (неважливо дріжджове або бездріжджове тісто), прискорена випічка (хліб буде готовий через 2 години. При прискореному режимі рекомендується збільшити кількість дріжджів вдвічі. Також до основних функцій хлібопічки відноситься функція хрусткої скориночки і м’якою серединкою. Базові функції є у всіх моделях хлібопічок.

У більш дорогих моделях кількість функцій доходить до 19. Давайте розглянемо додаткові функції хлібопічки. Там Ви вже самі вирішите, чи потрібні вони Вам чи ні.

До додаткових функцій хлібопічки відносяться: можливість випічки кексів, булочок, піци, пасок, чорного хліба, хліба з добавками (насіння, сухофрукти), приготування джему, підтримання хліба в гарячому стані, автоматичного додавання додаткових інгредієнтів в тісто.

З допомогою хлібопічки можна замісити тісто, а випікати вже в духовці. Щоб приготувати кекси або шарлотку, необхідно використовувати функцію випічки без замісу. Для цього продукти перемішуються за допомогою міксера (як вибрати міксер читайте у статті «Як вибрати міксер? Ручний міксер. Стаціонарний міксер (міксер з чашею) »), виливаються у форму і ставлять у хлібопічку.

Для підтримки готового хліба в теплому стані у хлібопічках передбачений режим конвекції. Хліб обдувається теплим повітрям з допомогою вбудованого вентилятором.

Для приготування йогурту, збивання масла, випікання з різними добавками передбачені додаткові установки.

Якщо Ви віддаєте перевагу чорний хліб, то вибирайте хлібопічку з такою функцією. Інгредієнти чорного хліба відрізняються від інгредієнтів білого. Крім цього, випічка чорного хліба здійснюється за особливих температурі і часу. На відміну від випічки білого хліба, чорний повинен відразу потрапити в високу температуру.

Для добавки насіння і сухофруктів в тісто передбачений диспенсер. Це спеціальна ємність, яка розташована в кришці хлібопічки. У неї завантажують добавки для випічки. Хлібопічка сама їх додасть потрібний час. Але без диспенсера можна обійтися. Зазвичай хлібопічка подає звуковий сигнал, коли потрібно додати інгредієнти тісто.

Всі моделі хлібопічок мають таймер. Він дозволяє відстрочити роботу хлібопічки до 15 годин.

Майже у всіх моделях хлібопічок форма для випічки прямокутна. Форму зазвичай роблять з нержавійки, алюмінію і тефлону. Якщо хочете іншу форму, то її можна придбати в магазині.

У хлібопічках передбачено функції захисту: захист від перепадів напруги, перегріву і від дітей. Перша функція присутня у всіх моделях, а друга і третя тільки в дорогих. Функція захисту від перепадів напруги запам’ятовує режим роботи (від 10 до 40 хвилин). Не рекомендується під час роботи хлібопічки відключати його від мережі, переносити на інше місце і включати: режим може не запам’ятатися.

Функція захисту від перегріву відключає з допомогою термореле хлібопічку при перегріві. Захист від дітей блокує кришку або панель управління.

В кінці замітки хочу привести поради людей, які вже давно користуються хлібопічкою. Чистіть форму так, щоб не подряпати. Перед завантаженням продуктів змастіть її маслом. Використовуйте сіль дрібного помелу, сухофрукти перед завантаженням распраивайте, цукор і дріжджі розводимо.

Щоб хліб завжди піднімався, сіль і дріжджі кладіть у різні кути форми. Полазив по форумах, я часто натикався на раду купувати хлібопічку без оглядового віконця. Якість випічки погіршується.

На цьому хочу закінчити замітку. Сподіваюся, вона допомогла відповісти на питання, яку вибрати хлібопічку. Хочу побажати Вам вибрати хорошу хлібопічку, яка буде радувати Вашу родину кожен день!

Короткий опис статті: вибрати хлібопічку яку вибрати хлібопічку,хороша хлібопічка,хороша хлібопічка яку вибрати хлібопічку, хороша хлібопічка, хороша хлібопічка

Джерело: Яку вибрати хлібопічку? Хороша хлібопічка. Функції хлібопічки

Також ви можете прочитати