Здобний будинок глибокої заморозки

28.12.2015

Здобний будинок глибокої заморозки

Французька випічка відома у всьому світі.

Ароматна хрустка скоринка багетів, ніжний запах круасанів і повітряних слойок… Мережа булочних «Європейська пекарня» дарує екатеринбуржцам можливість насолодитися цими гастрономічними радощами завдяки продуктів глибокої заморозки.

Запах випічки… Не кожен опише його словами, але кожному запах цей знайомий і доріг.

Він асоціюється з дитинством, з бабусиної турботою, теплом домашнього вогнища. Цей аромат чарує нас, коли ми проходимо повз булочних, іноді застає нас вдома і навіть у під’їзді, якщо хтось із сусідів візьметься за випічку.

А знаєте, чому у випічки із замороженого тіста, вірніше, з тіста глибокої заморозки такий чудовий аромат? Тому що глибоке заморожування – єдиний природний консервант, не містить хімічних добавок, а випічка з глибокої заморозки зберігає в собі всі кращі властивості свіжого хліба прямо з печі.

Використання технології шокової — глибокої — заморозки в хлібобулочній промисловості дозволяє транспортувати випічку на будь-які відстані і організовувати міні-пекарні практично в будь-якому місті.

Заморожене тісто, випічка оптом!

За останні роки на російському ринку традиційне виробництво хліба та хлібобулочних виробів щорічно зменшується, проте в хлібопеченні намітилася нова тенденція — виробництво хлібобулочних напівфабрикатів глибокої заморозки або так звані частково заморожений хліб випечений і заморожена випічка різних рецептур. Виробництво напівфабрикатів глибокої заморозки отримало широке поширення в Європі в 70-х роках ХХ століття і останнім часом стала активно впроваджуватися у вітчизняній промисловості.

Уральська хлібна компанія «Здобний дім» пропонує напівфабрикати глибокої заморозки для міні-пекарень міста та області! Адже у нас найнижчі ціни при високій якості продукції.

«Здобний дім» постійно розширює асортимент, залучаючи нових перспективних шанувальників європейської пекарні. Як тих, хто випікає, так і тих, хто любить гарячі багети, апетитні слойки, французьку випічку — все те, що зроблено з продуктів глибокої заморозки.

«Здобний дім» буде радий бачити вас в числі своїх клієнтів. Тут вам нададуть всебічну допомогу, і завжди готові обговорити будь-які варіанти співпраці.


Короткий опис статті: соєве борошно Уральська хлібна компанія поставляє на ринок хлібобулочну продукцію глибокої заморозки, за низькими цінами і постійне розширення асортименту. Заморожене тісто, глибока заморозка, європейська пекарня, французька випічка, Уральська хлібна компанія

Джерело: Здобний будинок глибокої заморозки

Також ви можете прочитати