Здорове харчування

17.12.2015

Здорове харчування

Цільнозерновий хліб з пророщеної пшениці і жита

Медеуский та Олександрівський хліб

100% натуральний продукт

Зроблено в Кізе

У чому основна відмінність цільнозерновий борошна від рафінованого борошна вищих сортів? По-перше, в її біологічної цінності для організму людини. Злаки є головним продуктом харчування будь-якого народу, «головним хлібом», що займає в раціоні харчування людини не менше 50%. Відповідно, саме від якості цього продукту залежить, в першу чергу, стан нашого здоров’я. Для того щоб імунітет був міцним, необхідно щоб у їжі були всі компоненти цільного зерна, закладені в нього природою, включаючи зерновий зародок (головний природний джерело для організму вітаміну Е), квіткову оболонку зерна (основний постачальник дієтичної клітковини, життєвоважливих мінеральних речовин і вітамінів групи В), алейроновий шар (цінний трудноперевариваемый білок) і т. д.

Зерна пророщеної пшениці і жита є джерелом так необхідних організму вітамінів Е, В, а також багаті вмістом заліза, кальцію, фосфору і магнію. Крім того, вони стабілізують обмін речовин, покращують роботу кишечника, підвищується імунітет і несприйнятливість організму до застуд та інфекцій, перешкоджає випаданню волосся, омолоджує всі системи організму. Вони здатні розчиняти клейковину в кишечнику і захищають від захворювання раку, розсмоктують всілякі пухлини, поліпи, фіброми, насичують організм киснем. І навіть підвищують потенцію. Паростки пшениці можна споживати як усередину в сирому вигляді, у складі салатів, так і для догляду за шкірою у складі різних масок і регенеруючих кремів.

Щодня включаючи в свій раціон хліб з цільнозерновий борошна, ми повністю задовольняємо потребу організму у клітковині.

Короткий опис статті: цільнозернові борошно Food центр — тільки натуральні продукти. Чай, цукор, борошно. Традиція, Тієї, Бадьорість, Сергек, Ізабелла, Брутальний, Золотий млин, Sweet Bakery. Алмати, купити. food center, алмати, чайний центр, чай, цукор, борошно, купити

Джерело: Здорове харчування

Також ви можете прочитати